W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowej płyty unitu Super Junior.

AKTUALIZACJA: 14 sierpnia

Posłuchajcie skrótów wszystkich utworów z nowej płyty Super Junior-D&E:

AKTUALIZACJA: 13 sierpnia

Dzisiaj pojawił się kolejny teaser klipu do Bout You.

AKTUALIZACJA: 10 sierpnia

Dzisiaj opublikowany został pierwszy zwiastun klipu do ‘Bout You.

AKTUALIZACJA: 9 lipca

SM Entertainment podzieliło się szczegółami fizycznych wersji “‘Bout You”. Oprócz krążka otrzymamy: 80-stronicowy photobook, plakat i fotokartę. Jak wspominaliśmy wcześniej album będzie dostępny w trzech odsłonach: Donghae, D&E i Eunhyuka. Szczegóły wszystkich trzech znajdziecie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 8 lipca

Na nowy album trafi osiem utworów w różnych gatunkach, w tym solowe piosenki Donghae i Eunhyuka. Płyta będzie dostępna w trzech wersjach. Zobaczyliśmy także nowe fotografie teaserowe: 

AKTUALIZACJA: 7 sierpnia

Opublikowane zostały zdjęcia 1/2 Super Junior-D&E – Donghae.

AKTUALIZACJA: 6 sierpnia

Tytułową piosenką albumu zostało ‘Bout You. Jest to rytmiczny kawałek autorstwa Donghae, nagrany w gatunku house. Cały album będzie dedykowany “Tobie”, czyli ukochanej osobie. Super Junior-D&E podzieliło się także nowymi fotografiami teaserowymi:

Oryginalny post: Na social media 1 sierpnia pojawiło się zaskakujące ogłoszenie wraz z fotografią. Super Junior-D&E wróci ze swoim drugi mini-albumem, “‘Bout You”. Krążek ukaże się 16 sierpnia o 18:00 KST (11:00 naszego czasu). Klip do tytułowego singla oraz zdjęcia do płyty zostały zrobione w Nowym Jorku. 

Super Junior-D&E tworzy dwóch członków SJ – Donghae oraz Eunhyuk. Unit zadebiutował w 2011 roku z singlem Oppa Oppa. Ich ostatnim koreańskim wydawnictwem jest “The Beat Goes On” z 2015 roku, które promował kawałek Growing Pains. Po zakończeniu służby wojskowej w 2017 roku, duet skupił się na aktywnościach w Kraju Kwitnącej Wiśni. Od zeszłego listopada do maja co miesiąc ukazywały się nowe japońskie single, a 8 sierpnia światło dzienne ujrzy pełny album. D&E będzie więc promować się w obu krajach niemalże jednocześnie. 

Całą promocję “‘Bout You” możecie śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródła: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Super Junior-D&E

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.