Nowy materiał solistki ukaże się już na początku sierpnia. Sprawdźcie szczegóły w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 6 sierpnia

Sunmi powróciła ze swoim trzecim mini-albumem zatytułowanym „1/6”. Na krążku znalazło się 6 utworów. Jedną z pozycji jest Borderline, które miało już swoją premierę w sierpniu ubiegłego roku. Piosenka ta nawiązuje do zaburzenia osobowości, czyli niestabilności emocjonalnej, którą zdiagnozowano u Sunmi. Wokalistka wyznała ten fakt w jednym z odcinków programu Running Girls. Tytułowym singlem zostało You can’t sit with us, które opowiada o odczuwanym gniewie do ukochanej osoby. W teledysku pojawia się motyw zombie, który dodaje MV filmowego elementu. 

 
Zachęcamy do przesłuchania całej płyty, która jest dostępna m.in. na Spotify.

 

AKTUALIZACJA: 5 sierpnia

Premiera albumu już jutro. Obejrzyjcie dwa najnowsze teasery, do comebacku Sunmi, w naszej galerii.

AKTUALIZACJA: 3 sierpnia

Do premiery albumu „1/6” zostało coraz mniej czasu. Obejrzyjcie najnowszy teaser poniżej. 

AKTUALIZACJA: 1 sierpnia

Sunmi zaprezentowała pierwszy teaser do MV You can’t sit with us. Obejrzyjcie go poniżej.

 

AKTUALIZACJA: 28 lipca

Obejrzyjcie kolejne fotografie Sunmi, promujące nadchodzący album. 

AKTUALIZACJA: 25 lipca

Sunmi podzieliła się listą utworów, które znajdą się na krążku „1/6”. Singlem zostało You can’t sit with us. Na płycie znajdzie się łącznie 6 piosenek. Szczegóły znajdziecie na grafice poniżej. 

AKTUALIZACJA: 23 lipca

Obejrzyjcie fotografie promujące nadchodzący album Sunmi.

AKTUALIZACJA: 19 lipca

Nadchodzącym materiałem okazał się mini-album. Krążek zatytułowano „1/6”. Oprócz nazwy otrzymaliśmy tajemniczy cytat: „Czy na Księżycu, na którym grawitacja wynosi jedną szóstą, ciężar niepokoju będzie również równy jednej szóstej?”. Obejrzyjcie najnowszy teaser poniżej. 

Oryginalny post: Sunmi, która jest znana z letnich, pełnych energii comebacków, nie zawiodła i tym razem. Artystka opublikowała na swoich portalach społecznościowych pierwszy zwiastun nowego, wakacyjnego wydawnictwa. Premiera materiału będzie miała miejsce 6 sierpnia o godz. 18:00 KST (11:00 czasu polskiego). Pozostałe szczegóły pozostają nadal tajemnicą. Obejrzyjcie wspomniany teaser poniżej. 

Warto przypomnieć, że ostatnim projektem solistki był podwójny singiel. Tytułowe TAIL i What The Flower wydane zostały pod koniec lutego tego roku, o których więcej przeczytacie TUTAJ

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Sunmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.