Najnowszy singiel muzyka szybko przypadł do gustu koreańskim słuchaczom. Co powinniście wiedzieć o SNOW?

Dzięki nowej piosence zatytułowanej SNOW, Zion. T po raz kolejny udowodnił swój muzyczny geniusz. Melodię ballady wykonuje orkiestra, w której skład wchodzą klawisze oraz instrumenty smyczkowe i perkusyjne. Słuchacz momentalnie przenosi się w świąteczny klimat. Subtelne dźwięki łączą się z sentymentalnym głosem Zion. T oraz jego gościa – Lee Moon Sae.

Jak wskazuje nam sam tytuł, SNOW opowiada o śniegu. W tekście utworu, zakochany mężczyzna marzy, aby następnego dnia spadł śnieg, który mógłby podziwiać razem ze swoją ukochaną, popijając herbatę. Okazuje się, że historia to wspomnienie, które przedstawiono w siedmiominutowym teledysku. W głównego bohatera wciela się aktor Ahn Jae Hong.

 
Oprócz tego, na kanale Dingo Music możemy znaleźć nagranie z udziałem samego wokalisty THE BLACK LABEL. Wideo możecie sprawdzić również poniżej:


Singiel już w dniu premiery znalazł się wysoko w koreańskich notowaniach, a po 12 godzinach od premiery zdobył „jedynki” rankingów na żywo wśród ośmiu największych koreańskich witryn muzycznych. Obecnie (6 grudnia 2017, 19:00) zajmuje pierwsze miejsce w dziennym podsumowaniu, a trzecie w tygodniowym.


źródło zdjęcia: teaser SNOW na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.