Zespół ma w planach nowy, kilkuczęściowy projekt.

AKTUALIZACJA: 25 maja

Zobaczyliśmy drugi teaser teledysku do Good Evening. Ponadto na Instagramie grupy znajdziemy fragment You & I, które wczoraj mogliśmy usłyszeć na stronie shinee6.

 

EP.1 SPOILER #4 안녕 (You & I) #SHINee #TheStoryOfLight #SHINeeColorChip

Post udostępniony przez SHINee Official (@shinee)

 

AKTUALIZACJA: 24 maja

W Korei jest już 25 maja, a więc oficjalnie rozpoczęła się 10. rocznica SHINee! Dzisiaj zespół podzielił się nowymi zdjęciami, playlistą i spoilerem You & I na shinee6 oraz detalami fizycznych albumów. Możemy także usłyszeć Undercover na Instagramie grupy. Zobaczcie wszystkie materiały poniżej!

 

EP.1 SPOILER #3 Undercover #SHINee #TheStoryOfLight #SHINeeColorChip

Post udostępniony przez SHINee Official (@shinee)

 

AKTUALIZACJA: 23 maja

Podobnie, jak w poprzednich dniach, SHINee opublikowało teaserowe zdjęcia, playlistę na dziś oraz zwiastun Undercover na shinee6. Wczorajszy Jump pojawił się na Instagramie zespołu.

 

EP.1 SPOILER #2 JUMP #SHINee #TheStoryOfLight #SHINeeColorChip

Post udostępniony przez SHINee Official (@shinee)

AKTUALIZACJA: 22 maja

To już trzeci zestaw zdjęć SHINee. Oprócz tego, na shinee6 pojawiła się nowa rekomendowana playlista oraz fragment piosenki Jump. Za to na Instagramie grupy możemy posłuchać wyjawionego wczoraj All Day All Night, wstępu do najbliższego albumu.

 

 

EP.1 SPOILER #1 All Day All Night #SHINee #TheStoryOfLight #SHINeeColorChip

Post udostępniony przez SHINee Official (@shinee)

AKTUALIZACJA: 21 maja

Opublikowano kolejne teaserowe zdjęcia. Dodatkowo, na shinee6 pojawiła się nowa sekcja, czyli quiz. Jeśli dobrze odpowiemy na pytania, to usłyszymy fragment All Day All Night.

AKTUALIZACJA: 20 maja

Poznaliśmy pierwszy teaser zapowiadający Good Evening, promocyjną piosenkę pierwszego albumu. Oprócz tego, dodano zdjęcia każdego z członków SHINee oraz grupową fotografię. Polecamy także zajrzeć na nową stronę stworzoną specjalnie na czas promocji: shinee6.smtown.com. Znajdziecie tam polecany dzisiaj utwór, a także krótki quiz, który wskaże, który numer SHINee posłuchać.

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA: 17 maja

Dodany teaser zdradza trochę informacji o kolejnych comebackach. Jak już się dowiedzieliśmy, tytułową piosenką pierwszej części “the Story of Light” będzie Good Evening. Drugą płytę promować będzie I Want You, a trzecią Our Page.

 

AKTUALIZACJA: 16 maja, 17:00

Z kolejną aktualizacją SHINee podało harmonogram promocji “The Story of Light EP.1”. Z najważniejszych podpunktów trzeba zaznaczyć, że tytułowa piosenka pierwszego mini-albumu będzie nazywać się Good Evening. Pierwszy jej teaser zobaczymy 21 maja, potem 26 i 27 maja. Zdjęcia zapowiadające koncept pojawią się od 21 do 25 maja. Warto wspomnieć, że to właśnie 25 maja SHINee obchodzi 10. rocznicę działalności. Cały harmonogram zobaczycie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 16 maja, 07:00

Według nowych informacji, SHINee wróci z szóstą pełną płytą nazwaną “The Story of Light”. Wydawnictwo będzie składać się z trzech mini-albumów, które zostaną wydane kolejno 28 maja, 11 czerwca i 25 czerwca. Każda z nich będzie zawierać po 5 piosenek oraz otrzyma osobną promocję. Przewidziane są także trzy tytułowe utwory.

 

Oryginalny post: Zarówno Facebook, Twitter, Instagram, jak i oficjalna strona internetowa SHINee, zmieniły swój wygląd. Tym razem na witrynie SMTOWN oraz na zdjęciach profilowych zagościła grafika z lisem, a w postach na social media możemy znaleźć zdjęcie promujące „The Story Of Light”. Możemy przygotować się na trzy daty – 28 maja, 11 czerwca i 25 czerwca. Wtedy zostaną wydane kolejne odcinki wspomnianego wcześniej nowego projektu.

Nie wiadomo oficjalnie, czy to ma związek z comebackiem SHINee. Grupa wcześniej w tym miesiącu ogłosiła, że będzie świętować 10-lecie swojej kariery nową płytą oraz fanmeetingiem. Mogliście przeczytać o tym na naszej stronie.

Wszelkie nowe informacje o “The Story of Light” znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: shinee.smtown.com
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.