SF9 zaplanowało comeback na ostatni tydzień lutego.

AKTUALIZACJA: 24 lutego
Na oficjalnej stronie SF9 pojawił się specjalny prezent dla fanów. Wszystkie polaroidy znajdziecie w galerii poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 21 lutego
Poznaliśmy dzisiaj tytuły utworów, które znajdą się na „Mamma Mia!”. Oprócz tego, SF9 udostępniło skróty wszystkich piosenek:

 

AKTUALIZACJA: 20 lutego
SF9 opublikowało pierwszy klip teaserowy do Mamma Mia!. Zobaczcie kolorowe wideo poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 19 lutego
„Mamma Mia!” będzie miało koncept musicalu. Tytułowy singiel albumu, Mamma Mia!, będzie retro taneczną piosenką, która pokaże wesołą energię zespołu. Łącznie z nią, na krążku będzie sześć utworów. Dzisiaj zobaczyliśmy także nowe zdjęcia zapowiadające płytę. Znajdziecie je także u nas:

AKTUALIZACJA: 18 lutego
SF9 opublikowało pierwsze teaserowe fotografie nowego wydawnictwa. Ruszyła także strona grupy, która uruchamiana jest przy każdym comebacku zespołu. Tym razem jest wystylizowana na kino. Czwarty mini-album boysbandu będzie zatytułowany „Mamma Mia!” i, jak wcześniej zapowiadano, usłyszymy go 26 lutego. Kolejnej zapowiedzi płyty możemy spodziewać się już jutro o 21:00 KST (13:00 naszego czasu).

Zobaczcie nowe zdjęcia członków SF9:

Oryginalny post: Na social media FNC Entertainment pojawił się pierwszy plakat zwiastujący czwarty mini-album boysbandu. Jest on obdarzony hasztagami „#WOW” oraz „#♥♥♥”. Nową płytę grupy usłyszymy 26 lutego. Ponadto, na oficjalnym Twitterze SF9 pojawił się wpis Rowoona, który sugeruje, że zespół pokaże się tym razem w zupełnie nowym koncepcie.

Na grafice zobaczymy członków boysbandu w takich samych swetrach. Chłopcy trzymają w dłoniach odwrócone serca.

Najnowszym wydawnictwem od SF9 jest „Knights of the Sun”, które zadebiutowało w październiku zeszłego roku. Więcej szczegółów płyty znajdziecie w naszym artykule, TUTAJ

Całą promocję nowego albumu SF9 będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter SF9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.