Zespół zapowiedział premierę swojego nowego albumu. Promocję rozpoczął teaser konceptu „Power of 'Love'”.

AKTUALIZACJA: 10 czerwca

Druga seria teaserów ma zupełnie inny klimat od poprzedniego dnia. Tym razem nazwano ją „Other Side”:

AKTUALIZACJA: 9 czerwca

Pierwsza seria teaserów nazywa się „One Side”:

AKTUALIZACJA: 7 czerwca

SEVENTEEN dodało dzisiaj rozpiskę przedpremierowej promocji płyty. Możemy się z niej dowiedzieć, że od 10 do 13 czerwca grupa będzie publikować zdjęcia teaserowe, 14 czerwca doda tracklistę, a dzień później skrót wszystkich utworów. Przez dwa dni, 16 i 17 czerwca, ukażą się dwa trailery wideo do tytułowego kawałka. Więcej szczegółów na poniższej grafice:

AKTUALIZACJA: 6 czerwca

SEVENTEEN wróciło do promocji swojego ósmego mini-albumu po krótkiej przerwie, w której Mingyu i Wonwoo wydali singiel z Lee Hi. Na swoich social mediach dodali nowe wideo konceptowe, nazwane „I dream of love”.

 

Oryginalny post: Już za miesiąc premierę będzie miał nowy album SEVENTEEN. Zespół podał tę informację na platformie Weverse poprzez krótką notkę prasową. Dowiemy się z niej, że 18 czerwca o 18:00 KST grupa wyda już swój ósmy mini-album i będzie się nazywał „Your Choice”

Początek promocji comebacku zapowiada krótka animacja, nazwana „Power of 'Love'”. Znajdziemy w niej nawiązania do poprzednich wydań grupy – najbardziej oczywistym jest ostatnia scena z całą grupą, którą dobrze znamy z Mansae.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny YouTube HYBE LABELS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.