Grupa opublikowała teasery „2016 Like SEVENTEEN – Shining Diamond Concert”.

Przygotowania do „SEVENTEEN’s 1st Asia Tour 2016” oraz rozszerzonej wersji płyty „Love&Letter” wciąż trwają. Oprócz tego 30 oraz 31 czerwca na stadionie Jamsil odbędzie się solowy koncert grupy.

Na oficjalnej stronie internetowej SEVENTEEN oraz mediach społecznościowych pojawiły się plakaty zapowiadające „2016 Like SEVENTEEN – Shining Diamond Concert”. 16 czerwca na pojedynczych teaserach zobaczyliśmy Joshua’ę, Dino oraz Seungkwan’a. Dzień później – The8, Jeonghan’a oraz Hoshi’ego. Plakaty są utrzymane w pastelowych kolorach, czyli różu oraz błękicie. Zapowiedzi z pozostałymi 7 członkami zostaną opublikowane niedługo.

Koncert podzielony będzie na dwie części – „Sweet Seventeen” oraz „Dark Seventeen”. Wytwórnia Pledis Entertainment zdradziła jedynie, że będą to występy z zupełnie odmiennymi konceptami, by móc zadowolić jak największą liczbę fanów.

Najprawdopodobniej nie zobaczymy podczas koncertu Wonwoo. Piosenkarz wstrzymuje się przed aktywnościami związanymi z grupą z powodów zdrowotnych. Wiemy, że nie będzie brał udziału w promocji rozszerzonej wersji „Love&Letter”, który zostanie wydany niedługo po „2016 Like SEVENTEEN – Shining Diamond Concert”.

AKTUALIZACJA 18.06

Pojawiły się nowe plakaty, tym razem z Woozi’m, S.Coups’em i Vernon’em.

AKTUALIZACJA 19.06

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.