YG Entertainment potwierdziło datę rozpoczęcia służby wojskowej najmłodszego członka BIGBANG.

Rankiem 8 marca w mediach pojawiło się wiele sprzecznych informacji dotyczących Seungriego. YG Entertainment wydało krótkie oświadczenie, które wyjaśniło aktualne plany muzyka. Członek BIGBANG uda się do obozu treningowego 25 marca. W styczniu wokalista zdawał testy do policji, jednak nie chcąc tworzyć jeszcze większych nieporozumień, zrezygnował ze starania się o służbę w jednostce policyjnej na rzecz zostania aktywnym żołnierzem. 

Niedługo później Obwodowa Administracja Siłami Wojskowymi w Seulu wypowiedziała się na temat Seungriego. Jedno ze źródeł jeszcze raz potwierdziło datę jego zaciągnięcia się do wojska. Jeżeli przed 25 marca nie zostanie wydany nakaz jego aresztowania, artysta jest zobligowany rozpocząć służbę. Co ważne, dochodzenie dotyczące nieprawidłowości w klubie Seungriego oraz kilku innych sprawach nie zostanie zakończone. Będzie trwało we współpracy z wojskiem.

Media dotarły także do innego źródła z Administracji. Przyznało ono, że jeżeli wokalista okaże się winny któremukolwiek z postawionych mu zarzutów i zostanie skazany przed rozpoczęciem służby, wojsko może przesunąć tę datę.

 

źródła: (1)(2)(3)(4)
źródło zdjęcia: Oficjalny Facebook Seungriego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.