Boysband wydał cover jednego z popularniejszych hitów Seo Taiji and Boys.

BTS jako pierwsi zaprezentowali swoje umiejętności w ramach projektu 25-lecia kariery Seo Taiji’ego. Już wczoraj mogliśmy usłyszeć audio do COME BACK HOME, udostępnione na wszystkich muzycznych stronach streamingowych w Korei. Dzisiaj za to na YouTube zamieszczono teledysk do coveru. W sieci pojawiły się dwie wersje klipu. Pierwszą znajdziecie poniżej. Nieocenzurowane MV obejrzycie pod tym adresem.

COME BACK HOME pochodzi 1995 roku z płyty „Seo Taiji and Boys IV”. Tak, jak w oryginale, BTS postanowił bawić się modulacją własnego głosu, wtapiając wokale w chaotyczną muzykę. Kawałek opowiada o problemie uciekania z domów przez młodych ludzi. 22 lata temu utwór zainspirował nastolatków do powrotu do swoich rodzin, za co grupa Seo Taiji and Boys uzyskała aprobatę koreańskiego rządu.

„Nowe nagranie jest świetnym remake’m, który pokazuje unikalny styl BTS. Zostawi wrażenie na wszystkich słuchaczach, bez względu na to, czy znajdą oryginał, czy nie” powiedział Seo Taiji. „Mam nadzieję, że COME BACK HOME natchnie również nastolatków obecnej generacji.” Oryginalny teledysk do piosenki możecie zobaczyć na oficjalnym YouTube Seo Taiji’ego TUTAJ.

Do tej pory ujawniono coraz więcej szczegółów dotyczących rocznicowego koncertu muzyka, który odbędzie się 2 września. Projekt o nazwie „Time : Traveler” posiada już własną grafikę, która jest odtworzeniem promocyjnego plakatu z 1998 roku. Widzimy na nim aktorkę Shin Se Kyung, która jako ośmiolatka zapozowała do pierwszego solowego albumu artysty po rozpadzie zespołu, „Take 5” (lub także „Seo Taiji 5”/„Seo Taiji”). „Nowy plakat zwiastuje początek projektu 25-lecia. Tematem przewodnim jest ‘podróżnik w czasie’, który swobodnie przemieszcza się pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. […] [Nowa grafika] pokazuje miniony czas dzięki Shin, która z małej dziewczynki stała się dojrzałą kobietą”, powiedział Seo Taiji. Na YouTube muzyka pojawił się także trailer „Time : Traveler”, który możecie zobaczyć TUTAJ.

W projekcie 25-lecia kariery Seo Tajii’ego wezmą udział młodzi idole, którzy będą wykonywać największe hity artysty w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. Oprócz BTS, na koncercie w Jamsil Olympic Main Stadium wystąpią Loopy, Nafla, Urban Zakapa i Younha. Imprezę będzie sponsorować Lotte Card w ramach kulturalnego projektu marketingowego „MOOV Soundtrack”.

Seo Taiji zadebiutował w 11 kwietnia 1992 roku w weekendowym programie muzycznym kanału MBC. Wraz z Yang Hyun Suk’iem oraz Lee Juno wystąpili pod nazwą „Seo Taiji and Boys” i zagrali Nan Arayo. Dla wielu fanów ten występ jest uważany za początek k-popu. Więcej o artyście możecie przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ.

 

źródło: (1)(2)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.