Zespół rozpoczął kolejny etap prac nad nowym albumem.

AKTUALIZACJA: 19 września

Dzisiejszy zestaw teaserów skupia się wokół drugiego tytułowego utworu – Smile.  Oprócz tego, zapowiedziano transmisję na V LIVE, która odbędzie się 21 września o 18:00 KST.

 

 

AKTUALIZACJA: 18 września

Poznaliśmy szczegóły nowego krążka SECHSKIES. Piąty pełny album zespołu będzie nazywał się „Another Light”. Płytę będą promować dwa tytułowe single. Do pierwszego z nich, Something Special, zobaczyliśmy już plakaty promocyjne. Tracklista będzie liczyć łącznie dziewięć piosenek. Pracowali przy nich zarówno znani producenci YG Entertainment, np. Future Bounce czy Kang Uk Jin, jak i inni artyści z wytwórni: Tablo oraz Mino i Seunghoonem z WINNER. Wśród tekściarzy jednego z kawałków znajdziemy też lidera SECHSKIES – Jiwona.

AKTUALIZACJA: 4 września

Oficjalnie rozpoczęła się promocja nowej płyty SECHSKIES. Na blogu YG Entertainment pojawiła się grafika z pierwszą zapowiedzią. Wyczytamy z niej, że nowy krążek będzie piątym pełnym albumem. Usłyszymy go 21 września.

 

Oryginalny post: Od zamieszczenia grafiki na blogu YG Entertainment, nie musieliśmy długo czekać na wyjaśnienia. Kilka godzin po wrzuceniu charakterystycznego zdjęcia z napisem „Who is next?” potwierdzono, że najbliższy comeback w wytwórni należy do SECHSKIES.

Według OSEN, zespół rozpoczął nagrywanie teledysków do dwóch nowych piosenek 30 sierpnia. Premiera kawałków przewidziana jest na wrzesień. Nie wiadomo jeszcze, czy to będą jedyne utwory, jakie zostaną wydane na albumie.

Obecnie SECHSKIES przygotowuje się do “2017 SECHSKIES 20TH ANNIVERSARY CONCERT”, który odbędzie się 23 września. Podczas koncertu fani po raz pierwszy usłyszą nowe utwory.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.