HyunA wydała szósty album w swojej solowej karierze.

“Following” to prezent dla fanów z okazji 10-lecia pracy artystki i pierwszej rocznicy wydania “A’wesome”. Tytuł jest metaforą prośby, aby słuchacze jej zaufali i podążali za jej muzyką.

Na płycie znalazło się pięć kawałków – HyunA pracowała przy tworzeniu tekstu każdego z nich. Na piosenkę tytułową wybrano BEBE. Rozpoczyna się ona słowami “Mam 26 lat”, co kontynuowane jest w refrenie, w którym artystka dodaje, że czuje się jak dwudziestopięciolatka, a nawet piętnastolatka. Dalej usłyszymy zdanie, które opisuje emocje wyrażone w utworze: “Mimo że jestem dorosła, czuję się przy tobie jak dziecko”. W lekki sposób piosenkarka opisuje uczucia towarzyszące kobiecie, która interesuje się młodszym mężczyzną.


Płyta rozpoczyna się kawałkiem Party (Follow me), który został wybrany nie bez powodu. Jego główne przesłanie brzmi “podążaj za mną”, co odnosi się bezpośrednio do tytułu albumu. Stylem przypomina Roll Deep. Do piosenki zaproszony został najmłodszy raper Pentagon – Wooseok. Z tekstu dowiemy się, że HyunA w prowokacyjny sposób zaleca się do mężczyzny poznanego w klubie.

Purple to duet z kolejnym reprezentantem Pentagon, E’Dawnem. Piosenka jest wzajemnym wyznaniem miłości dwóch zakochanych osób, które nie widzą świata oprócz siebie. Dwójka muzyków pokazuje w Purple chemię, która zaistniała już przy pracy w Triple H.

Dart w zabawny sposób opisuje relację pary poprzez przyciąganie i odpychanie się nawzajem. Modna melodia tropical house pozwala wrócić wspomnieniami do kończącego się lata.

Płyta kończy się utworem zatytułowanym Mirror. HyunA otwiera się w nim poruszając temat piękna, patrząc na swoje odbicie. Melodia jest marzycielska i najdelikatniejsza ze wszystkich propozycji na “Following”.

Podczas relacji Vlive piosenkarka powiedziała, że najnowsza płyta to jej ulubione wydawnictwo i jest z niej bardzo dumna. Przy okazji zaprezentowała wygląd “Following”, który już wcześniej pojawił się na Twitterze wytwórni.

 

W Korei tytułowy numer znalazł się na piątym miejscu rankingu Bugs oraz szóstym na Genie.

Na międzynarodowym iTunes, album uplasował się w pierwszej piątce w Malezji, Hong Kongu, Tajwanie i Tajlandii.

Z okazji wydania płyty fani mogą kupić pocztówki i znaczki ze zdjęciem wokalistki. W dniu premiery sprzedawane były również specjalne napoje.


W albumie znajduje się łącznie 300 zdjęć. Artystka przyznała, że pierwszy raz pozowała bez make-up’u, co stworzyło bardziej intymną i szczerą atmosferę. Wytwórnia CUBE Entertainment opublikowała nagranie oraz zdjęcia zakulisowe, które możecie obejrzeć poniżej.

W środę Hyuna po raz pierwszy wystąpiła z BEBE w programie muzycznym – MBC Music Show Champion. Poniżej możecie sprawdzić, jak się zaprezentowała.

Promocja “Following” rozpoczęła się w połowie sierpnia. Jej przebieg mogliście śledzić na naszej stronie.

źródła: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: star.naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.