Solista zdradził pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego comebacku. 

AKTUALIZACJA: 22 maja

Solista podzielił się kolejną częścią zdjęć teaserowych

AKTUALIZACJA: 21 maja

Zgodnie z harmonogramem Samuel opublikował pierwsze fotografie promocyjne.

AKTUALIZACJA: 17 maja

Samuel opublikował harmonogram promocji nowego albumu. 21 maja zobaczymy zapowiedź w formie plakatu. 22 oraz 23 maja światło dzienne ujrzą fotografie promocyjne. Dzień później, solista podzieli się zapowiedzią teledysku do tytułowego kawałka. 25 maja w mediach pojawią się zapowiedzi kart dołączonych do krążka. Kolejnego dnia będziemy mogli obejrzeć trailer teledysku. 29 maja zapoznamy się z słowami piosenek z “Teenager”. Krążek zgodnie z zapowiedzią swoją promocję będzie miał 30 maja. Więcej informacji znajdziecie na poniższej grafice. 

AKTUALIZACJA: 15 maja

Znamy tracklistę “Teenager”! Na krążku znajdziemy łącznie osiem kawałków. Sześć z nich usłyszeliśmy już na poprzednim wydawnictwie Samuela. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższej grafice. 

Oryginalny post: Solista Brave Entertainment nie zwalnia tempa! Zaledwie miesiąc od ostatniego comebacku, Samuel potwierdził, że powróci z nowym materiałem już w maju. Krążek ma być rozszerzoną wersją wydanego w marcu mini-albumu ONE. Muzyk połączył swoje siły z uczestnikiem programu “High School Rapper 2“, Bae Yeon Seo. Obu panów usłyszymy na kawałku promującym album.

Wszystkie informacje dotyczące powrotu Samuela znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Samuela 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.