Wokalista Super Junior wyda niedługo solowy krążek.

AKTUALIZACJA: 10 grudnia

SJ Label poinformowało, że comeback Ryeowooka został przełożony z 11 grudnia na 2 stycznia. Powodem jest pogorszenie się stanu zdrowia muzyka, który trafił do szpitala z gorączką. Tam zdiagnozowano u niego grypę.

AKTUALIZACJA: 4 grudnia

Na social media Super Junior pojawiły się kolejne skróty piosenek z nadchodzącego albumu Ryeowooka – do Sugar Drunk in the morning. Posłuchacie ich poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 3 grudnia

SJ Label poinformowało, że premiera płyty Ryeowooka została przesunięta o jeden dzień. Usłyszymy ją zatem 11 grudnia. Ponadto na Twitterze opublikowano skróty dwóch piosenek muzyka: I’m not over you Without you.

 

AKTUALIZACJA: 30 listopada

Poznaliśmy listę piosenek, które trafią na album “Drunk On Love”. Tytułowym kawałkiem płyty zostanie I’m not over you

AKTUALIZACJA: 28 listopada

Ryeowook przygotował dla fanów niespodziankę w postaci wyjątkowego klipu do One and Only:

Oryginalny post: Label SJ poinformowało, że na początku przyszłego miesiąca usłyszymy nowy materiał od Ryeowooka z Super Junior. Premiera nadchodzącego albumu zapowiedziana jest na 10 grudnia. Ponadto, 28 listopada muzyk podzieli się z fanami piosenką zapowiadającą całe wydawnictwo. One and Only to kawałek w stylu pop R&B, który uwydatni wokalne umiejętności artysty. Na social media SMTOWN znajdziemy zapowiedź utworu:

Będzie to drugi w karierze solowy album Ryeowooka. Pierwszy, “The Little Prince”, miał swoją premierę w styczniu 2016 roku. Krążek promowała piosenka o tym samym tytule. Przypomnijmy także, że muzyk w lipcu tego roku zakończył swoją dwuletnią służbę wojskową. 

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Super Junior

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.