Wokalista SF9 dostał rolę w nowym serialu telewizji tvN.

Rowoon (Kim Seok Woo) dołączył do obsady dramy pt. “About Time”. Będzie ona połączeniem romansu oraz fantastyki. Główna bohaterka, Choi Michaela (Lee Sung Kyung), jest w stanie zobaczyć “zegar życia” każdego człowieka, także własny. Na swojej drodze spotka Lee Do Ha (w tej roli Lee Sang Yoon), który, chociaż nie posiada żadnych nadprzyrodzonych umiejętności, będzie w stanie zatrzymać jej czas. Bohaterowie zakochają się w sobie, a drama będzie opowiadać o momentach, które będą ze sobą dzielić właśnie dzięki miłości. Premiera serialu zaplanowana jest na maj.

Członek SF9 wcieli się w rolę Choi Wee Jina, młodszego brata Michaeli i aktora musicalowego. Chłopak, pomimo problemów finansowych swojej rodziny, optymistycznie patrzy na życie. Po zakończeniu służby wojskowej woli siedzieć w domu, niż szukać pracy. Jego siostra zostaje natomiast głównym żywicielem rodziny.

To nie pierwsza rola Rowoona w karierze. Wcześniej zobaczyliśmy go w internetowej dramie Naver TV Cast “Click Your Heart”. W 2017 roku chłopak zagrał natomiast w serialu telewizji KBS2 – “School 2017”. 

 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter SF9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.