SM Entertainment rozpoczęło promocję nowego zimowego wydawnictwa EXO. Album zadebiutuje jeszcze przed świętami. 

AKTUALIZACJA: 17 grudnia
 

AKTUALIZACJA: 16 grudnia
Teledysk do nowego zimowego singla będzie krótkim filmem. Wystąpi w nim trzech członków zespołu: Suho, Chanyeol i Kai. Oprócz tego, wytwórnia opublikowała kolejny plakat z fotografiami zespołu: 

AKTUALIZACJA: 15 grudnia
For Life, tytułowy utwór płyty, będzie romantyczną balladą, w której usłyszymy pianino połączone z muzyką smyczkową. Jej tekst opowiadać będzie o miłości, która nigdy się nie zmienia. Poznaliśmy także tytuły pozostałych piosenek na płycie: Falling For You, What I Want For Christmas, Twenty Four oraz Winter Heat. Kawałki będę reprezentować różne gatunki muzyczne – od popowej ballady, przez R&B, do hip-hopu. 
Wytwórnia udostępniła także grafikę przedstawiającą wygląd albumu. Znajdziemy w nim dwie wersje CD (koreańską i chińską), naklejkę, pocztówkę oraz kartę z jednym z członków zespołu, plakat i książkę ze zdjęciami. Zobaczcie jak się prezentuje! 

AKTUALIZACJA: 14 grudnia
Na oficjalnej stronie EXO pojawiły się pierwsze fotografie zapowiadające nowy album. Znajdziecie je także u nas! 

Oryginalny post: Mini album “For Life” usłyszymy 19 grudnia o północy KST. Znajdziemy na nim 5 utworów. Jak informuje agencja, piosenki będą w różnych gatunkach muzycznych. Grupa już w listopadzie zakończyła nagrywanie wideoklipu do tytułowego singla płyty.

Będzie to już trzeci zimowy album w karierze zespołu. Pierwszy, „Miracles in December”, został wydany w 2013 roku. Dwa lata później usłyszeliśmy „Sing For You”. 

W tym artykule znajdziecie na bieżąco wszystkie informacje na temat comebacku EXO.

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.