Lider grupy opublikował zdjęcie kalendarza z zaplanowanymi dniami promocji nowego albumu.

AKTUALIZACJA: 21 października

Pojawiła się pierwsza zapowiedź tytułowego kawałka, Home Is Far Away, z Oh Hyukiem.

AKTUALIZACJA: 20 października

W udostępnionym wideoklipie zobaczyć i usłyszeć można artystów takich jak Mino, Oh Hyuk czy IU.

AKTUALIZACJA: 19 października, godzina 18:30

Cały czwartek 19 października poświęcony był zaprezentowaniu listy utworów oraz poszczególnych fragmentów tekstów kilku z nich. W związku z tym potwierdzone zostały kawałki tytułowe: Home Is Far Away z Oh Hyuk i LOVE STORY z IU. Opublikowana została również grafika tylnej części okładki. Rozpoczął się też pre-order płyty, który potrwa do 23 października. Fizyczna wersja ukaże się dzień później.

 

 

AKTUALIZACJA: 18 października, godzina 18:00

Tablo przedstawił kolejną piosenkę, NO THANKS, na której usłyszymy gościnnych raperów: Simon Dominic, Song Mino i The Quiett.

Znamy już pełną listę muzyków, których usłyszymy na “We’ve done something wondeful”. Do wcześniej zapowiedzianych solistów dołączyli: Lee Hi, Song Mino, Simon Dominic i The Quiett.

AKTUALIZACJA: 17 października, godzina 15:00

W drugim tytułowym kawałku, Home Is Far Away, usłyszymy reprezentanta wytwórni HIGHGRND i lidera grupy hyukoh, czyli Oh Hyuka.

AKTUALIZACJA: 17 października

Wśród zaproszonych artystów znaleźli się też: Oh Hyuk, Soohyun z AKMU, Crush i członek zespołu Nell – Kim Jong Wan.

 

AKTUALIZACJA: 16 października

Zgodnie z harmonogramem poznaliśmy dzisiaj pierwszego gościnnego artystę, którym jest wokalistka IU. Na krążku gościnnie pojawi się w sumie dziewięciu artystów.


Kilka godzin po publikacji pierwszej informacji, Tablo wrzucił fragment tekstu piosenki, w której śpiewa IU. Love Story będzie prawdopodobnie jednym z dwóch tytułowych utworów.

 

AKTUALIZACJA: 12 października
Tablo udostępnił kolejny plakat związany z koncertem oraz drugi z fragmentem tekstu tytułowego utworu. Niektóre ze zdań brzmią: “Dlaczego jestem taki, dlaczego tak żyję?”, “Chciałbym tego nie zrobić, chciałbym tego nie powiedzieć”, “Jest pokryte krwią, ale zrobiliśmy coś wspaniałego” czy “Przejście na emeryturę, rozpad, te słowa każdego roku są w moim gardle”. Pojawia się również wzmianka o Seo Taiji and Boys.Oryginalny artykuł: Premiera dziewiątej płyty EPIK HIGH, “We’ve done something wonderful”, zaplanowana jest na godzinę 18:00 KST 23 października. Tablo ogłosił zakończenie prac nad krążkiem na swoim Twitterze 9 października.

Kilka godzin po tej informacji raper opublikował zdjęcia kalendarza, na którym zaznaczone są dni związane z promocją. Końcowe poprawki odbyły się w pierwszych dziewięciu dniach tego miesiąca, a 9. i 10. grupa skupiła się na ostatecznej wersji elektronicznej i fizycznej.

Wtorek i środa (10 i 11 października) to dni poświęcone na sesje zdjęciowe do dwóch magazynów: “W” oraz “High Cut”. Artyści rozpoczynają wtedy też nagrywanie teledysku, które ma potrwać do 13 października.

Od 16 do 18 października ukazywać się będą zapowiedzi z gościnnymi artystami. Pełną listę utworów i wygląd okładki poznamy w czwartek, 19 października. Następnego dnia opublikowana zostanie druga część klipu dokumentalnego.

Dzień przed premierą opatrzony jest podpisem “Zoo” oraz trzema znakami zapytania. Po oficjalnym wypuszczeniu płyty zaplanowana jest impreza w dzielnicy Munbae.

Od 24 października do 2 listopada trio przygotowywać się będzie do koncertów 3 i 4 listopada, o których możecie przeczytać w naszym wrześniowym artykule.

 

“We’ve done something wonderful” ukaże się trzy lata od ostatniego krążka, “Shoebox”.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: yg-family.com, Twitter Tablo, Twitter YG FAMILY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.