Monsta X zapowiedziało comeback z nowym materiałem.

AKTUALIZACJA: 13 czerwca
Zgodnie z harmonogramem, poznaliśmy dzisiaj tracklistę nowego albumu Monsta X. Na „Shine Forever”, oprócz wszystkich utworów z „The CLAN Part 2.5: The Final Chapter <BEAUTIFUL>„, znajdziemy dwie nowe kompozycje: tytułowe Shine Forever oraz Gravity. Zobaczcie, jak prezentuje się pełna lista piosenek z płyty:

AKTUALIZACJA: 10 czerwca
To już ostatnie fotograficzne zapowiedzi comebacku Monsta X. Oprócz zdjęć lidera grupy, Shownu, zobaczyliśmy także grupowe ujęcie.

AKTUALIZACJA: 9 czerwca
Zespół ujawnił, jak będzie wyglądać płyta. Dostępna będzie w dwóch wersjach: „Shine Forever” oraz „The Complete X-CLAN”. Czym się będą różnić? Oprócz innych okładek i kart ze zdjęciami, w pierwszej znajdziemy 88-stronicowy photobook, rozkładany mini-plakat i osiem naklejek. W „Complete…” będzie natomiast 148 stron książeczki i jedna naklejka. Dodatkowo, w każdej z wersji znajdzie się losowo dobrana płyta ze zdjęciem jednego z członków Monsta X. Całość dostępna jest w przedsprzedaży na oficjalnej stronie zespołu: tutaj oraz tutaj. Zobaczcie jak prezentują się albumy na grafice udostępnionej przez boysband:

Oprócz tego, zobaczyliśmy także przedostatnie indywidualne teasery. Dzisiaj zaprezentował się na nich Kihyun.

AKTUALIZACJA: 8 czerwca
Dzisiaj na zdjęciach błyszczy Hyungwon:

AKTUALIZACJA: 7 czerwca
Jooheon został bohaterem dzisiejszych teaserów:

AKTUALIZACJA: 6 czerwca
Nowy dzień – nowe fotografie od Monsta X. Dzisiaj zobaczyliśmy na nich Minhyuk’a.

AKTUALIZACJA: 5 czerwca
Na dzisiejszych teaserach zaprezentował się maknae zespołu, I.M!

AKTUALIZACJA: 4 czerwca
Dzisiaj zobaczyliśmy pierwsze indywidualne zapowiedzi z Wonho w roli głównej:

AKTUALIZACJA: 3 czerwca
Monsta X opublikowało harmonogram promocji rozszerzonej wersji „The CLAN Beautiful”. Od 4 do 10 czerwca zespół będzie udostępniać teaserowe fotografie. Kilka dni po nich, bo 13 czerwca, poznamy tracklistę plyty. Następnego dnia zobaczymy zapowiedź klipu. Po niej pojawią sie skróty wszystkich nowych utworów. Na 17 i 18 czerwca zaplanowane są koncerty pierwszej światowej trasy koncertowej boysbandu. „Shine Forever” usłyszymy 19 czerwca.

Oryginalny post: W marcu boysband wrócił ze swoim pierwszym pełnym albumem, „The CLAN Part 2.5: The Final Chapter <BEAUTIFUL>”. Dzisiaj na social media zespołu pojawił się plakat zapowiadający rozszerzoną wersję płyty. Zatytułowana będzie „Shine Forever”. Nowy krążek usłyszymy 19 czerwca. Będzie to pierwszy repackage w karierze zespołu.

Wszystkie informacje na temat comebacku Monsta X znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.