Hongbin po raz kolejny będzie mógł sprawdzić się jako aktor.

Kilka dni temu potwierdzono, że wokalista VIXX weźmie udział w nagraniach do najnowszej dramy kanału MBN „Witch’s Love”. Hongbin ma wcielić się w rysownika internetowych komiksów (webtoons) o imieniu Hwang Jae Wook.

„Witch’s Love” będzie opowiadać o miłosnych przygodach wiedźm, które muszą żyć w świecie opanowanym przez logikę i technologię. Oprócz Hongbina, w serialu zagrają także Yoon So Hee i Kim Hyun Woo. Aktorka wcieli się w rolę czarownicy Kang Cho Hong. Postać Hyun Woo, Ma Sung Tae, posiada pewną tajemnicę związaną z wypadkiem, który wydarzył się podczas jego dzieciństwa. Premiera serialu przewidziana jest na lipiec, kiedy zakończy się emisja „Rich Man, Poor Woman”.

Jest to kolejny krok w aktorskiej karierze Hongbina. Piosenkarz rozpoczął swoją przygodę z dramami w 2014 roku, kiedy pojawił się w „Good Day”. Kolejnymi serialami było „What’s Up With These Kids?” i „Morim School” w 2016 roku. W zeszłym roku mogliśmy go oglądać w produkcji “Wednesday at 3:30 p.m.” i „Twinkle Twinkle Hearing”. Ostatnią muzyczną aktywnością Hongbina jest comeback VIXX z „EAU DE VIXX”, o czym pisaliśmy na naszej stronie.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: StarCast Naver

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.