Znamy już więcej szczegółów dotyczących debiutu sub-unitu EXO.

AKTUALIZACJA: 28 października

Znamy już tracklistę „Hey Mama!”. Na albumie znajdzie się pięć utworów w różnych gatunkach muzycznych – od elektronicznej, tanecznej muzyki, przez ballady R&B do funkowego retro popu.

  1. Hey Mama!
  2. The One
  3. Rhythm After Summer
  4. Juliet
  5. Cherish

Na oficjalnej stronie EXO-CBX pojawiła się także informacja o wyglądzie albumów. Fani będą mieć do wyboru 3 rodzaje płyt – C,B i X, do których dołączona będzie jedna z dziewięciu różnych kart, photobook oraz plakat.

AKTUALIZACJA: 27 października

W dzień premiery 'Hey Mama!”, 31 października, o 12:00 polskiego czasu rozpocznie się specjalny „Debiut Stage”. Chłopcy wystąpią na żywo w Seulu, jednak wydarzenie obejrzeć będą mogli fani z całego świata dzięki transmisji na kanale EXO na platformie Vlive.

Odliczanie do debiutu pierwszego sub-unitu EXO trwa! Dzisiaj zobaczyliśmy także zdjęcia promocyjne Xiumina.

AKTUALIZACJA: 26 października

Już 30 października zobaczymy EXO-CBX na żywo dzięki platformie Vlive. Transmisja rozpocznie się o 14:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale EXO. Audycja będzie podzielona na dwie części. W pierwszej zobaczymy trio z „nowej strony”, ponieważ będą nagrywać na leżąco. W drugiej opowiedzą o swoim albumie i podzielą się z fanami innymi, ciekawymi historiami.

Dzisiaj zobaczyliśmy także kolejne grupowe zdjęcie oraz indywidualne fotografie Chena:

AKTUALIZACJA: 25 października

Kolejne nowości dotyczące debiutu sub-unitu! Tytułowym utworem mini albumu zostanie Hey Mama!, funkowy kawałek z elementami disco i popu. Funkowe rytmy i nowoczesna melodia mają łączyć aktualne trendy z latami 70. Jego tekst to prośba do atrakcyjnej dziewczyny o spotkanie i sprawienie, że nawet codzienne czynności mogą stać się wyjątkowe. Piosenkę usłyszymy na żywo w programie muzycznym po raz pierwszy 3 listopada w M!Countdown.

Oficjalna strona EXO-CBX cały czas zmienia swój wygląd. Na początku widniał na niej tylko logotyp sub-unitu:


Odkrywane zostawały coraz to nowe litery, które finalnie stworzyły pełną fotografię:

Na stronie internetowej trio pojawiło się także ich nowe zdjęcie:

Oryginalny tekst: W skład EXO-CBX, jak nazywa się pierwszy sub-unit zespołu, wchodzą Chen (Kim Jong Dae), Baekhyun (Byun Baek Hyun) oraz Xiumin (Kim Min Seok). Debiutancki mini album tercetu ujrzy światło dzienne 31 października o północy KST. Zatytułowany będzie „Hey Mama!”.

Na oficjalnej stronie EXO powstała specjalna zakładka dla unitu. Póki co, znajdziemy tam jedynie animowane logo.

21 października SM Entertainment opublikowało także pierwszy zwiastun EXO-CBX. Pobrudzeni farbą Chen, Baekhyun i Xiumin grają w nim prezenterów telewizyjnych.

Przypomnijmy, że chłopcy nagrali już utwór do dramy „Scarlet Heart: Goryeo” w tym samym składzie. Piosenkę For You zaprezentowali także na Busan One Asia Festival, który odbył się 23 października.

O promocji nowego sub-unitu będziemy informować Was na bieżąco!

źródła: (1)(2)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.