Znamy już dokładną datę debiutu solowego mini albumu Luny z f(x)!

„Free Somebody” będzie pierwszą solową płytą Luny. Znajdzie się na niej sześć utworów, w tym singiel promujący, o tym samym tytule, co album. 31 maja o północy (koreańskiego czasu) będzie miał swoją premierę na platformach muzycznych: MelOn, Genie i Naver. Z okazji solo debiutu artystki powstała jej oficjalna strona internetowa, gdzie będą pojawiać się wiadomości dotyczące „Free Somebody”.

Do tej pory wokalistka f(x) nagrała kilka solowych piosenek, głównie ścieżki dźwiękowe do dram. Zagrała także w kilku musicalach, między innymi w pierwszym hologramowym musicalu SM Entertainment – „School Oz”. Zaśpiewała też utwór stworzony przez Zico (Block B), It Was Love, który znalazł się na jego EP „Break Up 2 Make Up”.

Do tej pory jedyną członkinią f(x), która ma na koncie solowy album była Amber. Dziewczyna pokazała swoje wsparcie dla koleżanki z zespołu na Instagramie:

 

 

 

YAAAAAAAAAAAAAASSS!! 아ㅏㅏㅏㅏㅏㅏ 좋아ㅏㅏㅏ!!! #luna #freesomebody #박선영너키커 @hermosavidaluna

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Amber J. Liu (@ajol_llama)

 

AKTUALIZACJA 27.05 i 28.05

30 maja zaplanowane jest odliczanie do nowej płyty razem z Luną na platformie V Live. Na oficjalnym profilu SM TOWN w aplikacji Vyrl pojawiły się też nowe zdjęcia promujące solowy album wokalistki.

 

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.