Sistar wróciło z nowym singlem. Jest to ostatnia płyta w ich grupowej karierze.

Dziewczyny zadebiutowały 3 czerwca 2010 roku z piosenką Push Push. Przez 7 lat istnienia zespołu były nagradzane ponad 80 razy, z czego połowa statuetek to zwycięstwa w programach muzycznych. Członkinie Sistar nazywane były „Królowami lata”, ponieważ większość ich największych hitów to wakacyjne single. Dokładnie 23 maja 2017 roku Starship Entertainment wydało oficjalne oświadczenie o rozpadzie zespołu. Promocja „Lonely” jest ostatnią grupową aktywnością girlsbandu. 

Zgodnie z zapowiedziami, nowy materiał usłyszeliśmy 31 maja. Na singlu znalazły się dwa utwory: tytułowe Lonely oraz For You. Pierwszy z nich stworzył duet producencki Black Eyed PilseungLonely opowiada o dojrzałym i spokojnym rozstaniu. Niesie ze sobą proste pożegnanie, bez zbędnych emocji. Tekst jest swoistą biało-czarną fotografią, która jest wspomnieniem związku. Teledysk do piosenki został nagrany w Makau. Jego przekaz jest prosty – Sistar kończy działalność jako zespół, ale nie oznacza to końca przyjaźni jego członkiń. Dziewczyny chcą pokazać fanom, że nadal będą się nawzajem wspierać, chociaż każda pójdzie w swoją stronę.

For You to piosenka, do której tekst napisały razem Hyorin, Soyou, Bora oraz Dasom. Utwór jest dedykowany wszystkim fanom Sistar, którzy wspierali girlsband w dobrych i złych chwilach. Dziewczyny śpiewają, że nigdy nie zapomną wszystkiego, co się wydarzyło w trakcie ich kariery.

Obie kompozycje znalazły w koreańskich rankingach muzycznych. W nocy po wydaniu krążka, jego tytułowy utwór Lonely wskoczył na pierwsze miejsca wszystkich zestawień i zaliczył tym samym all-kill. (wyniki pochodzą z 31 maja 18:30 czasu polskiego)

Sistar rozpoczęło także tygodniową promocję singla. Oprócz Lonely, w programach muzycznych usłyszymy mendley ich najpopularniejszych przebojów. Zobaczcie występy z czwartkowego M!Countdown:

Touch My Body + Loving U + Shake It

Lonely

Naver umożliwił fanom zajrzenie za kulisy sesji fotograficznej do albumu. Całą galerię znajdziecie także u nas:

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.