P.O chce pokazać na scenie swoje różne oblicza oraz produkować muzykę, która satysfakcjonuje go zarówno, jako artystę i człowieka. Z takim przesłaniem powstało Comme des Garcons. Jest to swoista autobiografia rapera, ukazująca go z innej strony, niż prezentował się dotychczas. Sprawdźcie, co warto wiedzieć o kawałku.

Najmłodszy członek Block B powrócił na scenę z drugim w karierze solowym singlem. Comme des Garcons, które miało swoją premierę 11 listopada, pełni swojego rodzaju autobiografię muzyka. P.O wspomina w nim swoje dzieciństwo, przyjaciół, których zna od przysłowiowego „zawsze” oraz marzenia, towarzyszące mu od najmłodszych lat. Sam stwierdza, że pomimo upływu czasu nadal czuje się dzieckiem. To one bowiem nie boją się świata i nie siłują się na kompromisy – walczą o swoją pasję. Takie przesłanie towarzyszy właśnie twórczości rapera, który chce pokazywać różne strony samego siebie.

Autobiograficznym słowom partneruje spokojna, emocjonalna atmosfera. Muzyk nie powtórzył funkowego stylu MEN’z NIGHT, a postawił na bardziej old-schoolowe, hip-hopowe brzmienie. Dodatkowo sentymentalnego nastroju dodają tutaj gitarowe riffy i inne instrumenty, dodawane pojedynczo przez cały kawałek. Zarówno za tekstem i kompozycją numeru stoi P.O, któremu pomagał PlayBall. Ciekawie prezentuje się także teledysk utworu, nagrany przez samego artystę. Widzimy w nim maknae Block B w podróży do Paryża. Oprócz klipu, raper zaśpiewał piosenkę na żywo na kanale M2. Znajdziecie ją TUTAJ.

Swoje wsparcie dla nowej piosenki muzyka wyrazili na mediach społecznościowych zarówno członkowie Block B, jak i inni przyjaciele artysty. Poniżej znajdziecie kilka wpisów:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

blockb p.o -소년처럼

Post udostępniony przez U.K (@uk_530)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

막내 솔로 나왔습니다 얼른 고고!!

Post udostępniony przez 안재효 (@bbjhyo)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#PO #소년처럼 #1111 #6PM 본인확인안받은 사진올려버리기 #내맴

Post udostępniony przez MINO (@realllllmino)

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.