WINNER musi przełożyć wydanie nowych piosenek ze względu na problemy osobiste Nam Tae Hyuna.

Wytwórnia YG Entertainment opublikowała oświadczenie, w którym informuje, że ze względu na nieprzewidziane okoliczności, wydanie nowego singla zespołu zostało opóźnione. Dalej przeczytamy, że Taehyun miał mentalne problemy już przed debiutem, ale ostatnio jego stan zdrowia się pogorszył.

Kilka miesięcy temu reprezentanci agencji spotkali się z muzykiem i jego mamą. Wtedy zdecydowali, że zostanie on w domu, żeby wyzdrowieć, a działalność zespołu zostanie zawieszona. Całe oświadczenie YG  przeczytacie poniżej:

 

Oficjalne oświadczenie YG Entertainment (YG) odnośnie WINNER.

YG niniejszym oznajmia, że wydanie nowego singla zespołu będzie odłożone w czasie ze względu na nieprzewidziane okoliczności. Nam Taehyun, członek WINNER, miał mentalne problemy od czasu, gdy był trainee, ale ostatnio jego kondycja się pogorszyła.

Kilka miesięcy temu YG spotkało się z Nam Taehyunem i jego mamą, aby przedyskutować jego stan [zdrowia] i zdecydowali, że nie czuje się na tyle dobrze, żeby pracować. Wytwórnia odłożyła wszystkie aktywności WINNER w czasie, aby Nam Taehyun mógł skupić się odpoczynku. To dlatego, że zdrowie członków zespołu jest najważniejsze.
Nie mogliśmy poinformować o tym wcześniej, ponieważ kwestie zdrowotne nie są do przewidzenia. Jeśli Nam Taehyun niedługo wydobrzeje, umożliwimy WINNER dalsze aktywności. Jednakże, jest nam przykro poinformować, że [w najbliższym czasie] tak nie będzie. Obecnie, Nam Taehyun, przebywa ze swoją mamą, żeby mógł szybko wyzdrowieć.
W tym momencie trudno jest powiedzieć, kiedy WINNER będzie mógł wrócić na scenę. Wytwórnia zrobi co w jej mocy, aby pomóc zespołowi pokonać ten kryzys.

 

Taehyun był ostatnio aktywny na swoim profilu na Soundcloud. W ciągu ostatnich 11 dni przesłuchać mogliśmy jego nowe utwory. Wcześniejsze nagrania zostały skasowane. Ostatnia piosenka nosi tytuł Who cares.

 

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.