Boysband powróci po raz pierwszy od trzech lat w pełnym składzie z nowym albumem.

AKTUALIZACJA: 24 kwietnia

Zobaczcie zapowiedź klipu do BET BET.

AKTUALIZACJA: 22 kwietnia

Poznaliśmy tracklistę „Happily Ever After”. Przy każdej piosence pracował Baekho, który odpowiadał zarówno za kompozycję, jak i słowa numerów. Wśród autorów tekstów znajdziemy także JR i Minhyuna.

 

AKTUALIZACJA: 21 kwietnia

NU’EST udostępnił nowe grupowe zdjęcia:

AKTUALIZACJA: 17 kwietnia

Kolejny dzień – kolejna porcja fotografii promocyjnych od NU’EST!

AKTUALIZACJA: 16 kwietnia

W kolejnym dniu promocji „Happily Ever After”, NU’EST podzieliło się indywidualnymi teaserami każdego z członków. Zobaczcie zdjęcia poniżej:

AKTUALIZACJA: 15 kwietnia

NU’EST podzieliło się grafiką bezpośrednio nawiązującą do rycerskiego konceptu całej serii muzycznej. Zespół otworzył także stronę internetową w całości poświęconą comebackowi. Znajdziecie ją pod tym linkiem. Znajduje się na niej pierwsza część historii „Happily Ever After”.


 

Oryginalny post: Fani zespołu w końcu doczekają się comebacku NU’EST w pełnym składzie. Możemy spodziewać się go już 29 kwietnia o 18:00 KST. Grupa wstawiła na swoje social media prolog najnowszej płyty, która będzie nazywać się „Happily Ever After”. Jest on utrzymany w tym samym stylu, co wszystkie poprzednie zapowiedzi albumów, odkąd boysband działał w zmniejszonym składzie jako NU’EST W (z wyjątkiem „W, HERE”). Podobne lustro znajdziemy w „WHO, YOU” oraz „WAKE, N”. Jednak według informacji Pledis Entertainment, trzyczęściowa seria „rycerzy” rozpoczęła się już w 2016 roku, kiedy wydano mini-album „Q is”.

Na początku kwietnia Minhyun wydał przedpremierowo Universe, które miało być przedsmakiem całej płyty. Kawałek R&B nazwano „świeżym startem” dla niedokończonej historii z poprzednich albumów, która swój finał znajdzie na „Happily Ever After”. 

 

Wszystkie nowe informacje o „Happily Ever After znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter NU’EST

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.