Boysband planuje comeback w czteroosobowym składzie.

Po zakończeniu „Produce 101”, wielu fanów zastanawiało się, co się stanie z NU’EST. Dzisiaj otrzymaliśmy informacje od Pledis Entertainment, gdzie wytwórnia potwierdza przyszłe prace nad kolejną płytą zespołu.

Comeback grupy odbędzie się bez Min Hyun’a. Wokalista zajął 9. miejsce w „Produce 101”, co umożliwiło mu zadebiutowanie w WANNA’ONE. Do 31 grudnia 2018 roku NU’EST będzie aktywny w czteroosobowym składzie.

Jak możemy przeczytać w notce prasowej od agencji, Jong Hyun, Min Ki, Dong Ho dołączą do Aron’a w nowych aktywnościach najszybciej, jak to możliwe. W pierwszej kolejności jednak otrzymają krótki czas na odpoczynek i regenerację po 4 miesiącach survivalowego show.

NU’EST zadebiutowało z singlem Face 15 marca 2012 roku. Ich ostatnim muzycznym wydawnictwem jest „Canvas” z zeszłego roku. Przez pięć lat działania, zespół nie zdobył dużej popularności, jednak zmienił to udział Jong Hyun’a, Min Ki, Dong Ho i Min Hyun’a w drugim sezonie „Produce 101”. Każdy z członków NU’EST dostał się do finałowej 20. Dzięki „krajowym producentom”, na koreańskie rankingi wróciły poprzednie single grupy, takie jak Hello i Daybreak.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.