YG Entertainment potwierdziło medialne doniesienia o nowym collabie girlsbandu. 

AKTUALIZACJA: 12 sierpnia

YG Entertainment potwierdziło, że na nadchodzącym singlu BLACKPINK usłyszymy Selenę Gomez. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wytwórni premiera kawałka została zaplanowana na 28 sierpnia 13:00 KST (06:00 w Polsce).

AKTUALIZACJA: 4 sierpnia 

Poznaliśmy datę premiery nadchodzącego singla girlsbandu. Kawałek ujrzy światło dzienne już 28 sierpnia.

AKTUALIZACJA: 28 lipca

Zgodnie z doniesieniami koreańskich mediów, na wcześniej wspomnianym singlu gościnnie usłyszymy Selenę Gomez. YG Entertainment w krótkim komentarzu prasowym dla portalu Newsen poinformowało, że “nie może zaprzeczyć, ani potwierdzić tych doniesień”. Agencja prosi również fanów, aby poczekali na oficjalne ogłoszenie w tej sprawie. 

Oryginalny post: Przygotowania do premiery pierwszego LP BLACKPINK ruszyły na dobre! Agencja grupy, YG Entertainment, opublikowała zapowiedź nadchodzącego utworu dziewcząt. Zgodnie z wcześniej wspomnianym teaserem, na wydawnictwie pojawi się gość specjalny. Kawałek usłyszymy już w sierpniu, jednak na ten moment nie wiemy na kiedy dokładnie została zaplanowana jego premiera. W kolejnych dniach zapewne dowiemy się również kogo usłyszymy na nowym singlu girlsbandu.  

Przypomnijmy, że członkinie BLACKPINK powróciły pod koniec czerwca z How You Like That. Singiel rozpoczął wielotygodniową promocję pierwszego full albumu grupy, który pojawić się ma na półkach sklepowych we wrześniu. Kilka tygodni wcześniej YG Entertainment potwierdziło, że Rosé, Jisoo oraz Lisa szykują się również do solowego debiutu.

źródło: (1)(2)

źródło zdjęcia: stardailynews.co.kr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.