Zwrócił uwagę swoją odmiennością, ponurym spojrzeniem i emocjonalnym przekazem. Finalista “Show Me The Money 6” dołączył do wytwórni Jay Parka.

AKTUALIZACJA: 2 listopada

Platforma CJEN MUSIC opublikowała oficjalne nagrania audio obu piosenek z debiutanckiego albumu Woo Won Jae, “Anxiety”.
Oryginalny artykuł:
Do “SMTM6” dostał się dzięki Drunken Tiger JK, który od początku mu kibicował i wspierał, gdy chłopak dołączył do ich grupy. Odpadł w finale, a jego We Are z Gray’em i Loco odniosło największy sukces ze wszystkich utworów wyprodukowanych w szóstym sezonie show. Przez miesiąc nie schodziło z podium w koreańskich rankingach muzycznych.


22-letni chłopak zdobył serca i wsparcie widzów programu za poruszanie trudnych tematów związanych z odrzuceniem czy problemami psychicznymi. W swoim rapie był bardzo bezpośredni, czasami zwracał się do swojej mamy. Przez większość programu pojawiał się w czapce, która zakrywała mu oczy. Podziw dla jego osoby wyrażali inni raperzy i producenci, co widać pod koniec nagrania poniżej.


Przekazy z kawałków rapera są bardzo bezpośrednie, uderzają w sedno, odnoszą się do cierpienia zadawanego przez innych ludzi. Rapuje też o nieszczerości, na przykład w Move (LINK do tłumaczenia). W ZINZA porusza natomiast temat społeczeństwa, które nie potrafi zaakceptować osób z problemami, określa je chorymi i za jedyną właściwą terapię uważa branie leków.


30 października opublikowano krótki wideoklip, na którym zobaczymy Woo Won Jae w otoczeniu artystów AOMG. Rozmawia on z dziewczyną o swoich planach: nagraniu dwóch singli, prawdopodobnie w studiu Simona Dominica.


Już dzień później potwierdzone zostały informacje o utworach, które wyda raper. Podwójny singiel “불안” (“Incompetent”) usłyszmy już 2 listopada o 18:00 czasu koreańskiego.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Facebook “Show Me The Money”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.