Wytwórnia podzieliła się nowymi informacjami dotyczącymi ich nadchodzącego boysbandu.

AKTUALIZACJA: 18 września

Wytwórnia VRVR opublikowała teaser debiutanckiego teledysku boysbandu. Kawałek, do którego został nakręcony to Super Special. Zobaczcie wideo poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 15 września

Jellyfish Entertainment podzieliło się fotografią zespołu oraz specjalnym zwiastunem reality show grupy. Oprócz tego poznaliśmy wiek chłopców dzięki specjalnej grafice. Uruchomiono także nowe konto na Twitterze, gdzie członkowie VRVR będą komunikować się z fanami. Znajdziecie go TUTAJ.

AKTUALIZACJA: 11 września

Poznaliśmy już cały skład VRVR. Ostatnimi zaprezentowanymi członkami boysbandu są Yeonho Kangmin.

Yeonho (główny wokal)

Kangmin (wokal, taniec)

AKTUALIZACJA: 7 września

Wytwórnia zaprezentowała kolejne dwie osoby. Poznajcie Yongseunga oraz lidera VERIVERY, Dongheona:

Yongseung (taniec)

Dongheon (lider, taniec, rap)

AKTUALIZACJA: 5 września

Jellyfish Entertainment codziennie prezentuje nowego członka VERIVERY poprzez indywidualną zapowiedź reality show grupy oraz fotografie. Do tej pory poznaliśmy trzy osoby, które będą częścią boysbandu. Są nimi MinchanHoyoung oraz Gyehyeon. Poniżej zobaczycie każdego z nich:

Minchan (wokal)

 

Hoyoung (taniec, rap)

 

Gyehyeon (wokal)

AKTUALIZACJA: 1 września

Agencja ujawniła kolejne szczegóły nowego boysbandu. W VERIVERY będzie 7 osób. Wytwórnia podzieliła się także znaczeniem nazwy zespołu. „Veri” można przetłumaczyć z łaciny jako „prawda”, a „very” oznacza po angielsku „bardzo”. Tworzy to razem „bardzo prawdziwy”, co ma odzwierciedlać wiarygodność nowego zespołu. Człon „veri” jest także akronimem czterech słów: various (różnorodny), energetic (energiczny), real (prawdziwy) oraz innovation (innowacja). Mają opisywać one przyszły boysband, a „very” dodatkowo podkreśla każdą z tych cech. 

Przedstawiciel Jellyfish Entertainment zdradził, że VRVR będzie „bardzo kreatywnym zespołem, który nie tylko będzie zajmował się nagrywaniem muzyki, występami i wyglądem, ale zadba też o komponowanie i pisanie własnych utworów.” Ujawnił także, że boysband będzie utrzymywał z fanami kontakt poprzez różnorodny kontent. 

Oryginalny post: Do niedawna Jellyfish Entertainment skupiało się na karierze ich wielu aktorów oraz jedynego boysbandu, VIXX. Zmieniło się to w 2016 roku, kiedy zadebiutował gugudan, czyli 9-osobowy girlsband, którego koncept obraca się wokół mnogości możliwości, gatunków i projektów, które dziewczyny wprowadzą w życie. Teraz wytwórnia planuje dołączyć do firmowej rodziny nową grupę.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele o debiucie drugiego boysbandu Jellyfish. Na oficjalnym Twitterze opublikowano grafikę, która zdradza jednak jego nazwę. Będzie to VERIVERY, a w skrócie VRVR.

Czy jesteście ciekawi nowego boysbandu Jellyfish Entertainment?

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter VERIVERY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.