Lider VIXX zaangażował się w charytatywne aktywności na rzecz bezdomnych w Korei.

Piosenka Cactus zostanie wydana 2 lutego o 18 KST. Jest to utwór skomponowany przez N, a po raz pierwszy mogliśmy go usłyszeć we wrześniu zeszłego roku. Solo lidera VIXX pojawiło się na japońskiej płycie „Lalala~ Thank you for the love”. Wszystkie dochody zostaną przekazane organizacji „Habitat for Humanity”, która pomaga ludziom bezdomnym. Na social media zespołu pojawił się już teaser i okładka wydawnictwa.

To nie jedyna aktywność, jaką N poświęcił organizacji. Wcześniej odwiedził plac budowy przyszłych domów. Ideą akcji jest zbudowanie nowych placówek dla potrzebujących. Bezdomni zostają wolontariuszami i muszą odbyć co najmniej 300 godzin prac, aby otrzymać szansę zamieszkania. Lider VIXX cały dzień pomagał pracownikom.

W zeszłym roku N po raz pierwszy związał się z organizacją Happy Bean. We współpracy z projektantem Go Tae Yongiem stworzył ekologiczne torby i worki, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczył na pomoc młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi.

W celach promocji obecnego eventu, udostępniono zakulisową galerię z sesji zdjęciowej, placu budowy oraz studia nagraniowego. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia, zajrzycie tutaj. Strona fundacji dostępna jest natomiast pod tym adresem.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: star.naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.