Z powodu urazu pleców Shownu, Starship Entertainment zadecydowało o zmianie terminu nadchodzącego comebacku zespołu.

Z powodu bólu pleców, który wystąpił u Shownu w trakcie przygotowań do występów, Starship Entertainment poinformowało w specjalnym oświadczeniu o nowej dacie comebacku grupy. Zgodnie z jego treścią, mini-album ujrzy światło dzienne 26 maja. Tłumaczenie wcześniej wspomnianego oświadczenia znajdziecie poniżej:

Witajcie, tutaj Starship Entertainment.

 

Jest nam bardzo przykro, że nagle musimy poinformować o późnieniu wydania mini-albumu Monsta X – “FANTASIA X”.

 

W ostatnich dniach, Shownu doznał bólu pleców w trakcie ćwiczenia choreografii do nadchodzącego comebacku. Artysta został natychmiastowo przewieziony do szpitala, aby skonsultować sie z lekarzem. Na podstawie przeprowadzonych testów wiemy, że Shownu musi unikać obciążającego go wysiłku, otrzymywać zastrzyki oraz uczestniczyć w fizjoterapii, aby móc szybko wyzdrowieć.

 

Zdrowie naszych artystów jest dla nas priorytetem, w związku z tym zadecydowaliśmy o przesunięciu premiery “FANTASIA X” ze względu na stan [zdrowia – przyp. red] Shownu oraz jego aktywności w przyszłości.

 

Nadchodzący album Monsta X – “FANTASIA X”, który pierwotnie miał ujrzeć światło dzienne 11 maja, zostanie wydany 26 maja 2020. Niebawem ogłosimy nowy harmonogram publikacji materiałów promocyjnych.

 

Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo przeprosić i prosić o zrozumienie wszystkich fanów, którzy czekali na powrót Monsta X.

Przypomnijmy, że członkowie Monsta X są w trakcie przedpremierowej promocji “FANTASIA X”. Krążek jest ich pierwszym koreańskim wydawnictwem po opuszczeniu zespołu przez Wonho. 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Monsta X
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.