Minhyuk powróci z nowym materiałem w połowie stycznia.

AKTUALIZACJA: 14 stycznia

 Zgodnie z harmonogramem na oficjalnym kanale BTOB pojawił się teaser klipu do YA.

AKTUALIZACJA: 13 stycznia

Posłuchajcie zapowiedzi utworów z “HUTAZONE”.

 

AKTUALIZACJA: 12 stycznia

Na oficjalnym Naverze Cube Entertainment opublikowano fotografie zza kulis sesji zdjęciowej promującej album. 

AKTUALIZACJA: 10 stycznia

Na oficjalnym twitterze BTOB opublikowano specjalną zapowiedź wydawnictwa. Słowa wypowiedziane na końcu klipu możemy przetłumaczyć jako: “[inna] osoba przebudziła się we mnie, jego imię to Hutazone”.

 

AKTUALIZACJA: 9 stycznia 

Minhyuk zaprezentował kolejne fotografie promujące krążek.

AKTUALIZACJA: 8 stycznia

Zobaczcie pierwsze fotografie konceptowe.

AKTUALIZACJA:  7 stycznia

Zgodnie z zapowiedzią poznaliśmy listę kawałków, które znajdą się na krążku. Minhyuk zaprezentuje łącznie 11 utworów. Prócz wydanego wraz z CHEEZE w ramach projektu Piece Of BTOB singla Purple Rain na “HUTAZONE” usłyszymy Soyeon z (G)I-DLE oraz Sungjae z BTOB. Warto zaznaczyć, że wydawnictwo będą promowały dwie tytułowe piosenki. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższej grafice.

AKTUALIZACJA: 6 stycznia

Znamy harmonogram promocji krążka Minhyuka. 8 stycznia zobaczymy listę utworów, które znajdą się na wydawnictwie. Następnie, przez dwa dni publikowane będą fotografie konceptowe. 11 stycznia artysta podzieli się specjalnym pre-rollem. Kilka dni później usłyszymy zapowiedź kawałków z “HUTAZONE”. W dniu premiery krążka opublikowana zostanie również zapowiedź klipu do tytułowego kawałka. 

AKTUALIZACJA: 3 stycznia 

Minhyuk podzielił się pierwszymi grafikami promującymi “HUTAZONE”.

Oryginalny post: Koreańskie media potwierdziły doniesienia dotyczące solowego krążka Minhyuka. Premiera albumu zapowiedziana została na 15 stycznia. Ponadto, wiemy również, że artysta brał aktywny udział w produkcji większości utworów. Na ten moment Cube Entertainment nie wydało żadnego oświadczenia dotyczącego wcześniej wspomnianej płyty.

Nadchodzący krążek będzie ostatnim wydawnictwem muzyka przed rozpoczęciem służby w jednostce policyjnej. Minhyuk będzie trzecim po Eunkwangu oraz Changsubie członkiem BTOB, który przystąpi do obowiązku wojskowego. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BTOB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.