gugudan 5959, czy też zamiennie OGUOGU, to pierwszy unit girlsbandu Jellyfish Entertainment. W swojej debiutanckiej piosence Mina i Hyeyeon chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Słuchaliście już ICE CHU

Mina i Hyeyeon, czyli dwie najmłodsze członkinie gugudan, zadebiutowały w duecie z singlem ICE CHU. Piosenka jest urocza i wakacyjna, a zwariowany klip pokazuje unikatowość unitu OGUOGU. W tekście utworu, dziewczęta mówią, że są jednocześnie „słodkie i kwaśne”, co wszystkich w nich ujmuje. Słowa podkreślają dźwięki gitary i wyraźny beat. Klip opowiada natomiast historię podróży dziewcząt do świata owocowych lodów, w którym płatają figle jego mieszkańcom.

Dziewczęta mają już za sobą pierwsze występy w programach muzycznych. Dotychczas mogliśmy je zobaczyć w M!Countdown, Music Core i Inkigayo (kliknijcie na nazwę show, by obejrzeć). Na kanale Dingo Music pojawiło się również specjalne wideo, na którym Hyeyeon i Mina śpiewają na żywo. Sprawdźcie je poniżej:

Całą promocję ICE CHU mogliście śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Jellyfish Entertainment podzieliło się także zakulisowymi zdjęciami z planu teledysku. Możecie zobaczyć je wszystkie w poniższej galerii:

 

źródła:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.