Raper AOMG wyda długo wyczekiwany krążek.

AKTUALIZACJA: 19 maja 2017

Pojawiła się kolejna zapowiedź „BLEACHED”. Tym razem jest to fragment wideo duetu z DPRLIVEMOVIE SHOOT. Raper znajduje się na planie zdjęciowym. Z fragmentu melodii spodziewać się można wyraźnej linii basowej i perkusyjnych wstawek.

AKTUALIZACJA: 18 maja 2017

Na „BLEACHED” pojawi się w sumie dwanaście utworów. Tytułowe 지나쳐 powstało we współpracy z Dean’em. O ich współpracy możecie przeczytać na naszej stronie. Prócz niego, wśród zaproszonych artystów znaleźli się członkowie AOMG – Hoody i Cha Cha Malone, SUMIN, raper H1GHR MUSIC, czyli Sik-K, Crush (razem z Loco, Zion. T i Gray’em należą do grupy VV:D). Do grupy producentów dołączył Goosebumps. Po składzie, który pojawia się na trackliście można spodziewać się elektronicznych, ale wciąż hip-hopowych sampli, różnorodnego flow i delikatnych wokali.


Ciekawie prezentuje się płyta, która jest widoczna dzięki minimalistycznej grafice.

AKTUALIZACJA: 17 maja 2017

Opublikowane zostały kolejne zdjęcia i tytuły czterech utworów, które znajdą się na „BLEACHED”. Do każdego z nich Loco napisał tekst, czuwał też nad kompozycją. Produkcją zajęli się THRXDY, Cha Cha Malone, należący do H1GHR MUSIC Woogie, a także raper VISION czy Code Kunst i U-Turn. Na płycie usłyszymy również solistów – SUMINHoody z AOMG oraz Crusha.

Oryginalny post: Już wcześniej pojawiła się informacja o współpracy Loco z Dean’em. Jak się okazuje artysta wyda pełen album, który nazywać się będzie „BLEACHED” (ang. wybielony). Na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia zapowiadające LP, łącznie z datą i godziną wydania – 25 maja 2017 o 18 KST. Dwa z nich (na jasnym oliwkowym tle) są podpisane jako zdjęcia okładkowe.


Czekacie na nowości od Loco?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.