Raper AOMG wyda długo wyczekiwany krążek.

AKTUALIZACJA: 19 maja 2017

Pojawiła się kolejna zapowiedź “BLEACHED”. Tym razem jest to fragment wideo duetu z DPRLIVEMOVIE SHOOT. Raper znajduje się na planie zdjęciowym. Z fragmentu melodii spodziewać się można wyraźnej linii basowej i perkusyjnych wstawek.

AKTUALIZACJA: 18 maja 2017

Na “BLEACHED” pojawi się w sumie dwanaście utworów. Tytułowe 지나쳐 powstało we współpracy z Dean’em. O ich współpracy możecie przeczytać na naszej stronie. Prócz niego, wśród zaproszonych artystów znaleźli się członkowie AOMG – Hoody i Cha Cha Malone, SUMIN, raper H1GHR MUSIC, czyli Sik-K, Crush (razem z Loco, Zion. T i Gray’em należą do grupy VV:D). Do grupy producentów dołączył Goosebumps. Po składzie, który pojawia się na trackliście można spodziewać się elektronicznych, ale wciąż hip-hopowych sampli, różnorodnego flow i delikatnych wokali.


Ciekawie prezentuje się płyta, która jest widoczna dzięki minimalistycznej grafice.

AKTUALIZACJA: 17 maja 2017

Opublikowane zostały kolejne zdjęcia i tytuły czterech utworów, które znajdą się na “BLEACHED”. Do każdego z nich Loco napisał tekst, czuwał też nad kompozycją. Produkcją zajęli się THRXDY, Cha Cha Malone, należący do H1GHR MUSIC Woogie, a także raper VISION czy Code Kunst i U-Turn. Na płycie usłyszymy również solistów – SUMINHoody z AOMG oraz Crusha.

Oryginalny post: Już wcześniej pojawiła się informacja o współpracy Loco z Dean’em. Jak się okazuje artysta wyda pełen album, który nazywać się będzie “BLEACHED” (ang. wybielony). Na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia zapowiadające LP, łącznie z datą i godziną wydania – 25 maja 2017 o 18 KST. Dwa z nich (na jasnym oliwkowym tle) są podpisane jako zdjęcia okładkowe.


Czekacie na nowości od Loco?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.