Muzyk opublikował list, w którym poinformował o swojej służbie wojskowej.

Na oficjalnym fancafe VIXX opublikowano ręcznie napisany przez Leo list. Dowiadujemy się z niego, że artysta zaciągnie się do wojska już 2 grudnia. Nie będzie odbywał czynnej służby, lecz będzie służył jako pracownik socjalny.

Muzyk napisał, że powodem takiej decyzji były zaburzenia lękowe i depresja, z którymi boryka się od 2013 roku.  Zapewnił jednak, że regularnie przyjmuje leki, żeby kontrolować swoją chorobę. Podziękował także Starlights za wsparcie i obiecał, że wróci zdrowszy, niż zawsze.

Przeczytajcie poniżej cały list Leo:

Witajcie Starlights. Dzisiaj napiszę [Wam] o czymś, czego wszyscy byliście ostatnio ciekaw.

 

Jak wiecie, urodziłem się w 1990 roku i 2 grudnia rozpocznę służbę wojskową, trochę później, niż powinienem. Zostanę pracownikiem socjalnym, nie aktywnym żołnierzem.

Fani, którzy dobrze mnie znają, wiedzą już o co chodzi. Cierpię na zaburzenia lękowe i depresję odkąd [rozpoczęliśmy] fanmeeting VIXX World Tour w listopadzie 2013 roku. Od tamtej pory przyjmuję leki, aby mój stan się nie pogorszył.

 

Zawsze uważałem, że dla fanów powinienem odbyć zdrową [normalną] służbę wojskową, więc czuję ciężar w sercu nie mogąc spełnić tego warunku, nawet jeśli rozpoczynam później. Przede wszystkim, szczerze przepraszam wszystkich, którzy się o mnie martwili, których zraniłem i tych, którzy są zawiedzeni.

 

Wiem, że posiadacie obawy co do mojej pracy i wiem też, że trudno jest Wam je wyrazić. Podczas tych siedmiu, ośmiu lat z VIXX zdarzały się tak ciężkie momenty, że chciałem przestać [być muzykiem]. Jednak dzięki Starlights, moim Muzom, potrafiłem zebrać się w sobie i przeć do przodu. Istnieję dzięki Wam.

 

Chciałbym przekazać coś wszystkim, którzy wspierali mnie przez te osiem lat i kochali VIXX. To dzięki Wam ja i VIXX możemy występować. Nigdy nie zapomnę tej wdzięczności, [którą właśnie czuję]. Zrobię wszystko, aby  zostać Waszą Muzą, Waszym Jung Taek Woonem, i odwdzięczę się Wam wszystkim piosenkami, które przyniosą Wam ukojenie i siłę.

 

Dostałem tyle od wszystkich, że [mam ochotę] przeprosić, nie podziękować. Będę pracować ciężko, aby ukończyć swoją służbę, wrócić zdrowszym i odwdzięczyć się wszystkim.

 

Chylę czoła w podziękowaniu wszystkim, którzy obdarzali mnie większą miłością, niż ja sam siebie oraz tym, którzy dawali mi siłę i opiekowali się mną. Nasi Starlghts, którzy zawsze byli centrum [naszego świata]… Ponownie przepraszam za stworzenie kolejnego Waszego zmartwienia. Kocham Was. Zostawiam młodszych członków VIXX w Waszych rękach, zaopiekujcie się nimi.

 

Od Taek Woona. Będę lepszy, aby móc podążać swoją ścieżką przez długi czas.

Leo jest drugą osobą w VIXX, która odbędzie obowiązkową służbę. Na początku marca lider grupy, N, rozpoczął trening wojskowy.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.