SM Entertainment zapowiedziało premierę nowego solowego albumu Lay’a. 

AKTUALIZACJA: 27 września
Drugi solowy album muzyka, „LAY 02 SHEEP”, ujrzy światło dzienne w dzień urodzin artysty – 7 października. Będzie udostępniony wtedy na platformach muzycznych w Chinach i Korei. Fizyczna wersja krążka będzie jednak dostępna 18 października. Lay brał udział w pisaniu tekstów, komponowaniu utworów oraz produkcji wszystkich kawałków na płycie. Dodatkowo, 12 października w Pekinie odbędzie się specjalny showcase, na którym muzyk zaprezentuje nowe piosenki na żywo.

SM Entertainment opublikowało teasery wydawnictwa:

 

AKTUALIZACJA: 25 września
Lay udostępnił przedpremierowo klip do I Need U. Piosenka zadedykowana jest jego dziadkom, którzy obchodzą w tym roku 50. rocznicę małżeństwa.

 

AKTUALIZACJA: 24 września
Jak sugeruje podpis „CODE – 1”, zobaczyliśmy dzisiaj ostatnią zagadkową grafikę od Lay’a.

AKTUALIZACJA: 23 września
Dzisiaj opublikowany został kolejny tajemniczy teaser. Oznaczony jest jako „CODE – 2”, więc oficjalne ogłoszenie daty premiery wydaje się być coraz bliżej.

Oryginalny post: Na oficjalnej stronie wokalisty pojawiły się fotografie zapowiadające jego nową płytę. Na pierwszej widzimy muzyka stojącego w polu. Drugi teaser obdarzony jest tajemniczymi hasłami: „Baby”, „Tell Me” oraz „Please”, które mogą być fragmentem tekstu lub nazwami utworów. W prawym dolnym rogu znajduje się natomiast napis „WHAT”, który może sugerować tytuł singla albo całego albumu. Pod nim widzimy tajemnicze cyfry: „22 / 8 / 2.75”. W dodatku, na Twitterze SM Entertainment w aktualizacji z teaserem zobaczymy także hasło „CODE – 3”. Nieznane są jeszcze szczegóły albumu ani data premiery. Z pewnością usłyszymy go jednak jeszcze tej jesieni.

Przypomnijmy, że Lay zadebiutował jako solista w zeszłym roku. W październiku 2016 roku swoją premierę miał mini album pod tytułem „Lose Control”

Całą promocję nowej płyty Lay’a znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.