Wokaliści SISTAR i EXO złączą swoje siły w duecie. Piosenkę usłyszymy jeszcze w tym miesiącu.

AKTUALIZACJA: 13 lutego
Rain będzie emocjonalnym, spokojnym utworem o miłości. Starship Entertainment opublikował zakulisowe fotografie Soyou oraz Baekhyun’a ze studia nagraniowego. Wszystkie znajdziecie w galerii poniżej:

AKTUALIZACJA: 9 lutego
AKTUALIZACJA: 6 lutego
Starship Entertainment odkryło karty. Kolaboracja Soyou i Baekhyun’a jest zatytułowana Rain i zadebiutuje w Walentynki – 14 lutego. Wytwórnia udostępniła także pierwszą teaserową fotografię:

Oryginalny post: Źródło ze Starship Entertainment zdradziło, że Soyou i Baekhyun nagrali wspólny utwór. Chociaż kawałek jest już gotowy, nie została ustalona dokładna data jego premiery. Według wstępnych planów wytwórni, kompozycja ujrzy światło dzienne w połowie lutego

Piosenka zostanie wydana pod szyldem podwytwórni Starship Entertainment – Starship X. Chociaż skupia się ona na hip-hopowych artystach, powstało dzięki niej kilka popularnych duetów Soyou, jak Some z JunggiGo, czy Stupid in Love z Mad Clown’em. Wokalistka Sistar ma więc doświadczenie w kolaboracjach. 

Baekhyun ma za to na koncie duet z Suzy, który zdobył przychylność koreańskich słuchaczy. Dream pięciokrotnie wygrało w programach muzycznych. Oprócz tego, zostało docenione na zeszłorocznych MelOn Music Awards oraz MAMA 2017. 

Jak sądzicie, czy duet Soyou i Baekhyuna powtórzy sukces Dream

 

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.