Sesja zdjęciowa dla Singles Magazine jest pierwszą tego typu aktywnością w karierze zespołu.

 

Głównym motywem sesji był wakacyjny look. 21 lipca chłopcy z KNK pojawili się na stronach Singles Magazine ubrani w bardzo letnim, codziennym stylu. Rozmawiali o swoich pierwszych sukcesach i comebacku BACK AGAIN. Przeczytajcie poniżej tłumaczenie artykułu:

Średni wzrost to 185 cm. Najwyższy z nich, Park Seungjun, mierzy 189 cm. Kiedy 5 członków stanie razem, nawet osoba o 180 cm [wzrostu] wygląda przy nich drobno. Ci wyglądających na modeli chłopacy nazywają się KNK (Keunakeun). Nie wybrali tej nazwy tylko przez swój wzrost. Jej ukryte i głębsze znaczenie, to „stać się wielką osobą”. Wygląda na to, że młodzi idole ostatnio wymyślają bardzo unikalne nazwy.

„Jakiś czas temu American Billboard ogłosił nas jedną z grup „rookie” , której debiut okazał się sukcesem” powiedział swoim lekkim, przyjemnym głosem Oh Heejun. Jego dołeczki widoczne są za każdym razem, gdy się uśmiecha.

„Minęły 4 miesiące od naszego debiutu, ale byliśmy pierwsi na liście Kpop iTunes oraz drudzy na liście największej chińskiej strony internetowej wideo Tudou’s The Show. Za pierwszym razem nie uwierzyliśmy w żadną z tych wiadomości” dodał Jeong Inseong, który cały czas rozjaśniał atmosferę podczas sesji zdjęciowej.

„Myślę, że zwróciliśmy uwagę ludzi naszym zupełnie odmiennym konceptem” – zabrał głos Park Seungjun, który jest dumny ze swojego wzrostu. „Szczerze, muzyka KNK nie wymaga wyrafinowanego gustu. Natomiast prawdą jest, że każdy może jej swobodnie słuchać i razem z nią śpiewać.” Przez styl pięciu dobrze przygotowanych chłopaków, ich występy są bardzo męskie.

[Członkowie KNK] nie chcieli śpiewać pierwszej, debiutowej piosenki, KNOCK (ma 1,8 mln wyświetleń na YouTube). Była dla nich staromodna. Kim Jihun, który był do tej pory godną zaufania podporą [dla innych], powiedział nawet: „Zobaczyliśmy wiele superlatyw w naszej nazwie. Jeżeli raz ją usłyszysz, nie zapomnisz jej tak łatwo.” Jednak, jak dowiedzieliśmy się dalej, właśnie Kim Jihun był do końca jej przeciwny. „Nie umiałem wyobrazić siebie starszego, mówiącego ‘Cześć, jestem Kim Jihun z Keunakeun’ w przyszłości. Jest tyle fajnych, angielskich nazw, więc dlaczego… (śmiech) Ale teraz bardzo ją [swoją nazwę] lubię. Myślę, że dzięki niej się rozwijamy!”

KNK powróciło na scenę miesiąc po zakończeniu debiutowych promocji. Nawet młode zespoły dostają chociaż trochę wolnego czasu i jadą na wakacje, by wypocząć przed kolejnymi aktywnościami. „Po wielu trudach udało nam się w końcu debiutować. Co, jeśli ludzie o nas zapomną?!” To prawda, w świecie k-popu ciężko się zaadaptować, kiedy w każdym tygodniu debiutuje nowa grupa.

„Naprawdę kochałem śpiewać. To się nie zmieniło nawet wtedy, gdy zacząłem trenować bycie idolem. Ale mój taniec zostawiał wiele do życzenia. Musisz umieć tańczyć, jeżeli chcesz być częścią grupy idoli. Więc zapisałem się do szkoły tańca na rok i zacząłem się uczyć” wyznał Kim Jihun, który jest liderem, chociaż ma tylko 22 lata. Rozwinął się do tego stopnia, że ułożył nawet choreografię do BACK AGAIN.

„Największym sukcesem, jaki osiągnęliśmy, to pewność siebie. Wciąż musimy dopracować wiele elementów w naszych występach, ale mamy w sobie siłę, żeby wychodzić na scenę.” „Nigdy nie możemy zapomnieć radosnych okrzyków naszych fanów, które przeszywają nasze uszy, gdy schodzimy ze sceny. Wciąż śpiewamy, bo chcemy nadal je słyszeć” mówią Heejun i Seungjun.

BACK AGAIN przekroczyła 1,6 mln wyświetleń na YouTube w 2 tygodnie. Pięciu członków [KNK] pracowało non-stop przez ostatnie 5 miesięcy, więc kiedy rozpoczęła się sesja fotograficzna, byli podekscytowani jak dzieci. Pytali „Możemy wejść do wody? Chcemy pływać!” Jednak przygotowują się do przepłynięcia o wiele głębszego oceanu. „Chcemy zakończyć rok z większą liczbą aktywności, by odwdzięczyć się [fanom] za miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy w tym krótkim czasie. Nie ma czasu na odpoczynek i bezczynność!”

Czy to dlatego, że nabrali pewności siebie po zakończeniu swojej pierwszej sesji fotograficznej? Zobaczyliśmy 5 członków KNK w innym świetle po zakończeniu zdjęć. Wydawali się nawet wyżsi, niż gdy zobaczyliśmy ich po raz pierwszy.

Oryginał artykułu znajdziecie w sierpniowym wydaniu Singles Magazine.

 

Oczywiście, członkowie KNK sumiennie udokumentowali swoją pierwszą sesję. Zdjęcia opublikowali na Twitterze oraz FanCafe.

 

 

Źródło: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.