Po niemal dwóch latach nieobecności na scenie, HyunA powróciła w nowej, świeżej odsłonie z “Flower Shower”.

Comeback Hyuny niezaprzeczalnie należy do wydarzeń, na które wielu fanów k-popowych czekało z utęsknieniem. Mimo znaczącego dorobku artystycznego, solistka zdążyła zapisać się na kartach historii koreańskiej popkultury nie tylko jako ikona seksownych konceptów, ale i przykład tego jak szczere, prywatne wyznanie może wstrząsnąć opinią publiczną. O związku artystki z Dawnem media rozpisują się bardzo chętnie, nazywając parę fenomenem, który może w przyszłości mieć ogromny wpływ na surowe zakazy narzucane przez koreańskie wytwórnie. Wszystkie doświadczenia związane z opuszczeniem Cube Entertainment, oraz nowym startem w PNATION solistka przekazała fanom w swoim najnowszym kawałku, Flower Shower.

Singiel ma ukazywać seksapil, energię, jak również delikatną i kobiecą stronę artystki, która w tekście utworu porównuje siebie do tytułowych kwiatów. Według Hyuny “kwiaty (…) wymagają miłości i uwagi, jednak zbyt duża ilość tych uczuć może być dla nich zabójcza.” Proces zakwitania i więdnięcia roślin artystka przekłada na karierę idola, która, za sprawą przesadnej troski, może bardzo szybko przeminąć. HyunA pragnie jednak cieszyć się sławą, biorąc na siebie konsekwencje wszystkich swoich wyborów. Całość łączy w sobie dźwięki moombathon, popu oraz muzyki tanecznej.

W pierwszych godzinach po premierze, Flower Shower stanęło na podium listy iTunes w Arabii Saudyjskiej oraz Wietnamie. W Korei singiel zadebiutował najwyżej na zestawieniu platformy Bugs, osiągając czwarte miejsce. Szczegółowe wyniki możecie zobaczyć poniżej: 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny YouTube Hyuny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.