Off The Record Entertainment zadecydowało o odwołaniu najbliższych aktywności członkiń girlsbandu.

W świetle skandalu związanego z manipulacją głosami w serii “Produce”, agencja IZ*ONE podjęła decyzję o przesunięciu daty powrotu dziewcząt. Oświadczenie w tej sprawie zostało wydane za pośrednictwem stacji Mnet, która bezpośrednio odpowiadała za produkcję programu. Jego tłumaczenie przeczytacie poniżej:

Witajcie, tutaj Mnet.

 

Bardzo przepraszamy za powodowanie zaniepokojenia naszym programem.

Off The Record Entertainment zadecydowało przesunąć datę premiery pierwszego pełnego albumu IZ*ONE, który miał wyjść 11 listopada. Decyzja ta została podjęta biorąc pod uwagę opinie odbiorców i fanów.

 

Zadecydowaliśmy także przesunąć transmisję “COMEBACK IZ*ONE BLOOM*IZ”, które miało mieć swoją premierę na Mnet oraz M2 (…).

Jeszcze raz przepraszamy fanów oraz widzów, którzy oczekiwali na promocję IZ*ONE.

 

Bardzo prosimy media o powstrzymanie się od tworzenia spekulacji o naszych artystach, aby nie robić z niewinnych osób ofiar.

 

Przypomnijmy, że skład IZ*ONE został wybrany w survivalowym show Mnet “Produce 48”. W ostatnich dniach został wydany nakaz aresztowania dyrektora produkcji, Ahn Joon Younga, który przyznał się do zarzutu manipulacji głosami w wcześniej wspomnianym “Produce 48” oraz “Produce X 101”.

źródło: (1)(2)

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter IZ*ONE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.