Tancerz EXO, Kai, zagra główną rolę w nowej, japońskiej dramie.

„Spring Has Arrived”/”Spring Has Come” (robocze tytuły) to nowy serial produkcji WOWOW – japońskiej prywatnej stacji telewizyjnej. Będzie to remake krótkiej opowieści pod tym samym tytułem autorstwa Kuniko Mukōda, znanej scenarzystki. Książka została zaadaptowana do dramy już w 1982 roku, rok po śmierci pisarki. 

Serial będzie opowiadał o samotnej, 31-letnej Kishikawa Naoko, która pracuje w sklepie z bielizną. Niespodziewanie na jej drodze stanie Lee Ji Won (w tej roli Kai), koreański fotograf. Jego obecność będzie jak „wiosna”, która przyjdzie do rodziny głównej bohaterki i zacznie zmieniać ją na lepsze. W dramie zobaczymy perypetie współczesnej, japońskiej rodziny i problemy, z którymi się boryka.

Producent zdradził, czemu jego wybór padł na członka EXO. Powiedział, że nie tylko charyzma przekonała ekipę do Kai’a, ale także wrażliwość i dbałość o wszystko, co go otacza, a także jego miłe i ciepłe usposobienie. Tancerz udzielił też wywiadu, w którym wyraził swoją radość z możliwości wystąpienia w serialu i związanego z nim dłuższego pobytu w Japonii. 

Będzie to pierwsza japońska rola Kai’a. Aktualnie artysta jest w trakcie nagrań do „Andante”, dramy KBS, o której pisaliśmy TUTAJ. Dla WOWOW występ muzyka jest dużym krokiem. Będzie on bowiem pierwszym zagranicznym aktorem, zaangażowanym w serial ich produkcji. 

Czekacie na nowe seriale Kai’a? 

 

źródła: (1)(2)(3)(4)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.