Uczennica, która zapomniała, kim jest, stara się odkryć prawdę o swojej przeszłości. Czego się dowie i gdzie ją to doprowadzi? Nie możecie przegapić polskiej premiery „Wiedźmy”!

Już 1 marca do polskich kin wejdzie koreański thriller akcji „Wiedźma” w reżyserii Park Hoon Junga. Produkcja opowiada historię dziewczynki, która w wieku 7 lat uciekła z tajemniczego budynku rządowego. Wskutek amnezji zapomina, kim jest oraz skąd pochodzi. Postanawia zaopiekować się nią starsze małżeństwo. Dekadę po tych wydarzeniach dziewczyna występuje w telewizyjnym konkursie talentów, by pomóc swoim przyszywanym rodzicom. Gdy się tam pojawia, w jej życie wkraczają ludzie z przeszłości. Zobaczcie zwiastun filmu:

W główną rolę wcieliła się tutaj Kim Da Mi, Najlepsza Aktorka według 22. festiwalu filmowego Fantasia International. Warto tu zacytować recenzję Asian Movie Pulse: „To zachwycająca mieszanka dramatu, akcji, elementów thrillera zemsty, która działa dzięki bogatym postaciom i fantastycznym sekwencjom akcji, zakotwiczonym przez jedną z najlepszych kobiecych przedstawień w ostatnich popularnych filmach południowokoreańskich”. W pozostałych rolach zobaczymy także Cho Min Soo, Park Hee Soona oraz Choi Woo Sika. 

Za dystrybucję produkcji w Polsce odpowiada Mayfly. Wraz z agencją chcielibyśmy zaprosić Was na przedpremierowy pokaz „Wiedźmy”. Odbędzie się on 1 marca o 19:00 w warszawskim kinie Elektronik. Więcej informacji znajdziecie na facebookowym wydarzeniu, TUTAJ.

 

źródło: materiały prasowe Mayfly
źródło zdjęcia: materiały prasowe Mayfly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.