W świetle ostatnich kontrowersji związanych z dystrybucją materiałów pornograficznych, Yong Junhyung zdecydował się opuścić zespół. 

Za pomocą swojego Instagrama 14 marca artysta wydał oświadczenie dotyczące swojej przyszłości w Highlight.

Witajcie,

Tutaj Yong Junhyung. Na samym początku chciałbym przeprosić członków [Highlight] oraz wszystkich fanów, którzy przechodzili przez trudne chwile z mojego powodu w ostatnich dniach. Gdy otrzymałem telefon, aby potwierdzić autentyczność [wiadomości pomiędzy Junhyungiem a JJY] nie zrozumiałem całej sytuacji i skupiłem się na fakcie, że nie uczestniczyłem w rozmowach na chat roomie. Wytwórnia wzięła moją stronę mówiąc, że „prasa źle zrozumiała całą sytuację”. W trakcie rozmowy z agencją powiedziałem również, że moje rozmowy z Panem Jung na KakaoTalk pochodzą z 2016 roku, ponieważ nie mogłem przypomnieć sobie dokładnej daty. Przepraszam, za wprowadzenie wielu z Was w błąd. Rozmowa, która odbyła się między mną a Jung Joonyoungiem miała miejsce pod koniec 2015 roku. Dzień przed [rozmową] wspólnie piliśmy alkohol. Gdy obudziłem się następnego dnia, zapytałem się go, jak się czuje. Odpowiedział mi, że „ma nagranie, które wysłał komuś innemu”. W odpowiedzi zapytałem czy ta kobieta go przyłapała [na nagrywaniu]. Wcześniej wspomniane wideo trafiło do mnie później. Prowadziliśmy również nieodpowiednie oraz nieludzkie rozmowy na ten temat. Moją winą jest fakt, że nigdy nie pomyślałem [o tej sytuacji] jak o przestępstwie. Wczoraj złożyłem zeznania w sprawie w charakterze świadka. Nigdy nie zrobiłem nic karalnego jak robienie zdjęć bez zgody […]. Przepraszam, że nie byłem w stanie odwdzięczyć się za okazaną mi miłość i wsparcie. [..] Biorąc pod uwagę dobro członków Highlight oraz fanów z dniem 14 marca odejdę z zespołu.

W późniejszych godzinach swoje oświadczenie wydała także agencja Highlight. Around Us Entertainment potwierdziło informację dotyczącą odsunięcia Junhyunga od wszystkich aktywności Highlight.

źródło: (1
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Highlight 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.