Po sukcesie sub-unitu z Whatta Man, cały zespół powrócił z nowym materiałem.

Wytwórnia YMC Entertainment zapowiedziała comeback zespołu już we wrześniu. Od tamtego czasu dowiadywaliśmy się coraz więcej o mini-albumie „Miss Me?”. W produkcję płyty zaangażowali byli chociażby Jinyoung z B1A4 Rhymer, twórca hip-hopowej agencji BrandNew Music. Główny kawałek z krążka, Very Very Very, wyprodukowany został przez Park Jin Young’a, założyciela JYP Entertainment. Czuwał on też nad innymi aspektami produkcji: choreografią, strojami, teledyskiem i sesją zdjęciową.

Very Very Very okazał się w Korei prawdziwym hitem. Niecałe trzy godziny po premierze, kawałek zanotował all-kill, stając na szczytach wszystkich rankingów muzycznych w Korei.

Na albumie znajdziemy 5 utworów. Wszystkie piosenki „ze strony B”, znalazły się na listach krajowych przebojów. Oprócz tytułowego singla, najlepsze recenzje wśród fanów zdobyła Hold Up. Po premierze znajdowała się na podium w większości rankingów. Traklistę płyty możecie zobaczyć poniżej.

01. 너무너무너무 (Very Very Very)
02. 잠깐만 (Hold Up)
03. 내 말대로 해줘 (Listen To Me)
04. PING PONG
05. 음 어쩌면 (M-Maybe)

Na pół godziny przed wydaniem płyty, dziewczęta pojawiły się na żywo w V App. Opowiadały o swoim nowym wydawnictwie. Dużą część programu zajęła rozmowa o Park Jin Young’u, z którym pracę ceniły sobie wszystkie członkinie I.O.I. Poniżej możecie przypomnieć sobie zdjęcia promocyjne do „Miss Me?”

Niestety to najprawdopodobniej ostatni comeback I.O.I. Zgodnie z zasadami show „Produce 101”, girlsband ma rozpaść się w styczniu 2017 roku. Dziewczęta wrócą wówczas do swoich oryginalnych wytwórni.

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.