Ostatnia część „SET UP TIME” ujrzała światło dzienne. Tym razem Hyorin wróciła z iście wakacyjnym kawałkiem! Co warto wiedzieć o nowym singlu solistki?

Trzyczęściowy projekt „SET UP TIME” dotarł do końca swojej podróży. Na początku tego roku usłyszeliśmy To Do List, które pokazało emocjonalną stronę Hyorin. Potem ukazało się seksowne Dally. Pojawił się w nim także raper Gray. Ostatnią odsłoną cyklu zostało See Sea. Singiel ujrzał światło dzienne 20 lipca.

Singiel jest energicznym, popowym utworem z dość szybkim rytmem (118 BPM). Jest on wypełniony wysokim głosem piosenkarki. Za kawałek odpowiedzialni są Blacked Eye Pilseung oraz Jeongun, którzy pracowali razem także nad Lonely Sistar. W tekście dziewczyna zaprasza chłopaka na wycieczkę nad morze. Nie chce, żeby ukochany wystraszył się jej bezpośredniości, jednak kobieta planuje, by między nimi wreszcie się coś wydarzyło.

Teledysk oddaje wakacyjny klimat singla. Zobaczymy w nim prawdziwie letnie obrazki – morze, słońce, piaszczystą plażę i drogę otoczoną palmami. Hyorin towarzyszą w klipie tancerki z grupy Kirkland Krew.

Wyniki piosenki na półtorej godziny po premierze były jednym z najlepszych rezultatów uzyskanych na koreańskich notowaniach muzycznych. See Sea najwyżej uplasowało się w rankingu Bugs – na ósmym miejscu. Resztę miejsc zobaczycie na grafice poniżej: [pochodzi ona z 20 lipca, 12:30 polskiego czasu]

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Melon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.