Zadebiutował drugi singiel projektu Hyorin, „SET UP TIME”.

Dally ujrzało światło dzienne 23 kwietnia o 18:00 KST (11:00 czasu polskiego). Jest to druga odsłona trzyczęściowego projektu wokalistki „SET UP TIME”. W utworze pojawił się raper AOMG, Gray. Artysta jest także współautorem tekstu kawałka. Oprócz niego, w pisanie zaangażowane były Hyorin oraz Seo Ji Eum, o której przeczytacie w naszym Wartym Uwagi. Nie jest to pierwsza współpraca tekściarki z solistką. Jej autorstwa są słowa między innymi Blue Moon z Changmo oraz pierwszego singla „SET UP TIME”, To Do List.

Singiel jest rozmową pomiędzy kobietą a mężczyzną. Oboje czują, że ich związek się wypala. W tekście poznajemy ich sytuację z obu perspektyw. Tłumaczą sobie nawzajem, czemu czują, że ich uczucie wygasło. Z drugiej strony nie są pewni, czy chcą zakończyć swoją znajomość. Finalnie decydują jednak, że najlepiej, by każde poszło w swoją stronę. W teledysku główną rolę gra taniec na wysokich obcasach, który Hyorin zapowiadała od jakiegoś czasu na swoim Instagramie oraz przy teaserach Dally. Seksowna choreografia sprawiła jednak, że oglądanie klipu dozwolone jest tylko dla dorosłych widzów.

Półtorej godziny po premierze, wyniki Dally w koreańskich rankingach muzycznych nie były najlepsze. Kilka godzin później singiel podskoczył jednak w notowaniach. Trzydzieści minut po koreańskiej północy, piosenka najwyżej znajdowała się na Bugs, gdzie zajmowała drugą pozycję. (wyniki pochodzą z 23 kwietnia, z 12:30 oraz 17:30 polskiego czasu)

Portal Melon zabrał nas za kulis kręcenia teledysku do Dally. Fotografie znajdziecie także u nas:

źródła: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Naver Bugs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.