Po niespełna miesiącu od ostatniej odsłony „SET UP TIME”, Hyolyn podzieliła się specjalnym singlem-niespodzianką.

BAE ukazało się 16 sierpnia, czyli niedługo po See Sea, które usłyszeliśmy pod koniec lipca. Jest to prawdziwie wakacyjna piosenka. Łączy w sobie funkowe retro brzmienie z wesołym popem i mocnymi basami. W tekście usłyszymy prośbę do ukochanego, by spędził z dziewczyną ostatnie wakacje. Wie ona bowiem, że to prawdziwa miłość i chce poczuć ją jeszcze raz. Za kawałek odpowiedzialny jest duet Double Sidekick, których utwory usłyszeliśmy ostatnio na płytach GFRIEND czy Jeong Sewoona

W teledysku, podobnie jak w przypadku See Sea, zobaczyliśmy tancerki z ekipy Kirkland Crew. Klip nawiązuje swoim charakterem do singla i znajdziemy w nim scenografie w stylu retro. Wideo jest pełne kolorów, scen tańca i letniej scenerii, dzięki czemu wywołuje uśmiech na twarzy widza.

Singlowi towarzyszyła krótka przedpremierowa promocja, więc nie zdobył zbyt dużej popularności w rankingach w Korei oraz na świecie. Dwie i pół godziny po premierze BAE trafiło jednak do wszystkich koreańskich zestawień. Najlepszy wynik osiągnął na Bugs, gdzie zajął czwarte miejsce [wyniki z 16 sierpnia, 13:30 polskiego czasu].

W zestawieniu iTunes singiel wzbił się na szczyt listy w Słowenii. Został jednak zauważony na całym świecie, co można zaobserwować na grafice poniżej [wyniki z 16 sierpnia, 16:00 naszego czasu].

 

źródło zdjęcia: Melon
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.