Lato to czas szaleństw, pewności siebie i przelotnych miłostek. To o nich śpiewają dziewczęta z gugudan SEMINA na swoim debiutanckim singlu. Co jeszcze powinniście wiedzieć o krążku?

Drugi unit gugudan w historii, SEMINA, swoje początki miał już w pierwszym sezonie Produce 101. Tam mogliśmy zobaczyć Sejeong, Minę i Nayoung jeszcze przed tym, jak zadebiutowały w girlsbandzie Jellyfish Entertainment. Dziewczęta 10 lipca pokazały swój pierwszy, oficjalny materiał jako trio.

Główne 샘이나  opisane jest jako świeże spojrzenie na blues, do którego melodii dodano funkowe brzmienia instrumentów dętych. Numer opowiada o zauroczeniu, które sprawia, że jesteśmy zazdrośni o drugą osobę, chociaż nie wiemy dlaczego. Chcemy ponadto zabłysnąć przed naszym wybrankiem i zaimponować mu, by się w nas zakochał. Tytuł utworu to ponadto gra słów z nazwą unitu grupy. W języku koreańskim jego zapis różni się od niej jedynie kilkoma znakami. Klip jest pełen żywych kolorów i wakacyjnych ujęć, więc idealnie wpisuje się trwające lato.

Drugi kawałek z krążka, Ruby Heart stworzył Dr.Jo – twórca A Girl Like Me z „Act.2 Narcissus”. Nowy utwór jest muzycznie podobny do drugiego tytułowego singla w karierze gugudan. Tekst piosenki mówi o chęci zaimponowania wybrankowi i uwiedzenia go.

Dziewczęta promują się także  w programach muzycznych. Występują one zarówno z tytułową piosenką, jak i Ruby Heart. Po raz pierwszy zaprezentowały się w SBS MTV The Show w dniu premiery krążka. Potem zobaczyłyśmy je również w MBC Music Show Champion ([샘이나] [RUBY HEART]).

Na Naver Jellyfish Entertainment opublikowano ponadto zakulisową galerię zdjęć z kręcenia klipu do tytułowego 샘이나. Fotografie znajdziecie także u nas:

 

źródła:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter gugudan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.