Wang połączył siły z Galantis, czego owocem jest Pretty Please. Sprawdźcie, jaka historia się kryje się za tym utworem!

Premiera Pretty Please miała miejsce 4 września. Utwór powstał we współpracy ze szwedzkim duetem Galantis, znanym m.in. z takiego hitu jak Runaway (U&I). Singiel opowiada o miłości od pierwszego wejrzenia i wyznaniu uczuć. Jackson był odpowiedzialny za proces produkcyjny klipu. Jak przyznaje pod koniec MV – chciał stworzyć ciekawą kombinację. Kompozycja jest nowoczesna, energiczna z wyczuwalnym beatem. Teledysk to natomiast ukłon w stronę lat 90.  chińskiej kinematografii.

Klip rozpoczyna się od sceny w barze, kiedy to Jackson siedząc z przyjaciółmi zauważa tajemniczą dziewczynę, która skrada jego serce. Wybiega za nią, by spróbować szczęścia i zawalczyć o jej względy. Motywem przewodnim wideo są wilki – kluczowe są tu wstęp do teledysku oraz taniec z charakterystycznie ułożonymi dłońmi, przypominającymi posturę wilkołaka. Wisienką na torcie jest kolczyk zgubiony przez wybrankę Wanga. Jak wygląda? To już musicie sprawdzić sami! 

 
Za choreografię, podobnie jak w 100 Ways, odpowiada grupa taneczna The Kinjaz. Ciekawostką jest to, że rolę ukochanej odgrywa także ta sama aktorka. Kawałek dzięki tanecznemu stylowi trafił do zestawienia Billboard Dance, jako jeden z najlepszych utworów tygodnia. 

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.