Na nowym singlu artysta opowiada o możliwości opuszczenia ukochanej osoby na 100 różnych sposobów. 

Jackson Wang 20 marca wydał swój nowy utwór, zatytułowany 100 WAYS. Piosenka jest wstępem do tego, co planuje przygotować dla swoich fanów w najbliższym czasie. W wywiadzie dla Billboard zdradził bowiem, że jego pełny album ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Współautorem tekstu utworu jest Jackson, któremu w produkcji numeru pomagał Lostboy. Nowy singiel muzyka powstał we współpracy z 88rising. Za choreografię, która stała się już hitem Internetu (#100wayschallenge na TikToku, Twitterze, Instagramie), odpowiada grupa taneczna The Kinjaz.

100 WAYS jest mieszanką muzyki elektronicznej i instrumentalnej. Słyszalny flet prowadzi linię melodyczną utworu, co w połączeniu z chwytliwym rytmem sprawia, że numer szybko wpada w ucho słuchacza. Jego tekst opowiada o 100 różnych sposobach na to, by pożegnać się z ukochaną osobą – bohater nie chce jednak się rozstawać.

Klip do singla jest stylizowany na Chiny z poprzednich epok. Wideo zaczyna się od sceny z czterema wojownikami, którzy za pomocą mistycznego rytuału wskrzeszają do życia swojego poległego kompana. Następnie ubierają go w zbroję i ruszają w podróż, aby ten mógł odnaleźć swoją utraconą miłość. Jak się okazuje, kochanków rozdzieliła śmierć. Wang odnajduje pomnik wybranki, który znajduje się pod pięknym, kwitnącym drzewem. Wskrzesza ją po to, by udowodnić, że prawdziwa miłość jest w stanie pokonać śmierć. Pragnie także powiedzieć jej, że jedyne czego potrzebuje, to jest on u jej boku. Po energicznym, ale jednocześnie zmysłowym tańcu zatapiają się wspólnie w grobie, dzięki czemu zostają połączeni na wieki.

 źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.