Na social media EXO pojawiła się pierwsza grafika zapowiadająca nowe wydawnictwo unitu.

AKTUALIZACJA: 9 kwietnia

Na kilkanaście godzin przed comebackiem, opublikowano dodatkowe zdjęcia grupowe unitu.

 

AKTUALIZACJA: 8 kwietnia

Zobaczyliśmy teaser tytułowego Blooming Days.

 

AKTUALIZACJA: 7 kwietnia

Przyszedł czas na grupowe zdjęcia unitu! Sprawdźcie, jak zaprezentowało się EXO-CBX:

 

AKTUALIZACJA: 6 kwietnia

Kolejne indywidualne teasery „Blooming Days” należą do Xiumina! Oprócz na fotografiach, zobaczyliśmy go również w zapowiedzi kawałka Playdate.

 

AKTUALIZACJA: 5 kwietnia

Na kolejnych fotografiach oraz w wideo do Vroom Vroom znajdziemy Baekhyuna. Sprawdźcie wszystkie jego teasery poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 4 kwietnia 17:00

SM Entertainment podzieliło się teaserami z udziałem Chena! Oprócz fotografii, zobaczyliśmy również klip z artystą. W tle zaprezentowano natomiast Thursday, jedną z piosenek z nowego albumu CBX.

 

Na stronie unitu można znaleźć również szczegóły fizycznej wersji płyty. Oprócz samego krążka otrzymamy dodatkowo: photobook, plakat, fotokartę, pocztówkę i naklejki. Album będzie dostępny w dwóch odsłonach: „Blooming” i „Days”.

 

AKTUALIZACJA: 4 kwietnia 8:30

Odliczanie EXO-CBX niedługo skę skończy! W nowym teaserze możemy przeczytać: „Śpij dobrze, do zobaczenia jutro”.

 

AKTUALIZACJA: 3 kwietnia 17:00

Zobaczyliśmy pierwszy teaser sub-unitu! Jest to również tracklista nowego mini-albumu EXO-CBX. Na krążku znajdziemy 7 piosenek, w tym tytułowe Blooming Period. Sprawdźcie grafikę poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 3 kwietnia 9:30

Nowy dzień – nowa podpowiedź od EXO-CBX. Tym razem na grafice z podpisem „XIUMIN” i „D-2” przeczytamy: „Czy mogę być Twoim chłopakiem?”. Ponadto SM Entertainment zdradziło nowe informacje o comebacku unitu. Tytułową piosenką drugiego mini-albumu CBX będzie Blooming Days. Kawałek ma być radosny i pełen pozytywnej energii na nadchodzącą wiosnę.

AKTUALIZACJA: 2 kwietnia 17:00

Oficjalna strona EXO-CBX zmieniła swój wygląd. Po wejściu na witrynę widzimy napis „Blooming Days” w oficjalnej czcionce unitu. Po kliknięciu na żółty napis pojawia się data comebacku – 10 kwietnia (0410).

 

AKTUALIZACJA: 2 kwietnia 10:00

CBX podzieliło się nową wskazówką comebacku. Na grafice przeczytamy: „Jesteś moim świętem, które przyszło w codziennym życiu”. Podpis obdarzony jest hashtagami „XIUMIN” i „D-3”.

 

AKTUALIZACJA: 1 kwietnia

Cztery dni przed końcem odliczania otrzymaliśmy nową podpowiedź od EXO-CBX. W tweecie, oprócz podpisu „Baekhyun”, znajdziemy grafikę ze zdaniami: „Może szczęście jest łatwe. Krótkie drzemki, rozmowy bez słów. Tak jest w porządku”.

 

AKTUALIZACJA: 31 marca

EXO-CBX podzieliło się z nami kolejną podpowiedzią. W animacji na social media boysbandu możemy zobaczyć napis: „Jeśli cień w uliczce potrwa jeszcze trochę dłużej, będę mógł niedługo pójść i cię zabrać”. Oprócz odliczania „D-5”, w hashtagach znajdziemy podpis „BAEKHYUN”.  

 

AKTUALIZACJA: 30 marca

Na social media EXO pojawiła się kolejna wskazówka o comebacku CBX. Tym razem na grafice możemy przeczytać „Vroom Vroom. Blask gwiazd ciemnej nocy pada na drogę, światło, która najjaśniej świeci w środku”. W podpisie ponownie znajdziemy hashtagi „CHEN”, „HINT” (ang. wskazówka/podpowiedź) oraz odliczanie „D-6”. 

 

Oryginalny artykuł: Po 14:00 czasu polskiego 29 marca, na kontach społecznościowych EXO pojawiła się tajemnicza grafika. Jak czytamy w hashtagach, wiadomość to podpowiedź dotycząca nadchodzącego mini-albumu CBX. W animacji pojawia się napis „꼭 참아온 미음이 이렇게 싿아진다”, co można przetłumaczyć na „uczucia, które wstrzymywałem, wylewają się”. Grafice towarzyszą również podpisy „CHEN” i „D-7”. Nie wiadomo jednak, do jakiego wydarzenia odlicza tweet.

Przypomnijmy, że premiera krążka EXO-CBX przewidziana jest na 10 kwietnia. SM Entertainment zdradziło również, że sub-unit pojawi się w pierwszych odcinkach nowego reality show zespołu.

Wszystkie informacje o nowym wydawnictwie CBX będą dodawane w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: exo-jp.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.